Студентка БДМУ посіла призове місце в мистецькому конкурсі

Студентка БДМУ посіла призове місце в мистецькому конкурсі

В історії кожної нації є імена, які вона свято береже в пам’яті, з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Таким для українців є Тарас Шевченко – велика і невмируща слава українського народу.

6 березня на філологічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся конкурс читців української поезії, присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, у якому взяли участь 42 учасники.

 

 

У цьому конкурсі студентка ІІ курсу медичного факультету № 1 Буковинського державного медичного університету Олександра Кордунян вразила аудиторію своєю майстерністю, щирістю почуттів і силою слова та посіла почесне ІІ місце. Студентку до участі у конкурсі підготували в. о. завідувача кафедри суспільних наук та українознавства, доктор історичних наук Антоній Мойсей та старший викладач Лідія Потапова.

БДМУ гідно представили також студенти медичного факультету №3 Міра Шанкер (ІІ курс), Ішрак Аднан (ІІ курс) та Алі Абу Заїд (І курс), які з глибокими почуттями зуміли передати невмирущі рядки Великого Генія.