Студентка БДМУ посіла призове місце в мистецькому конкурсі

В історії кожної нації є імена, які вона свято береже в пам’яті, з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Таким для українців є Тарас Шевченко – велика і невмируща слава українського народу.

6 березня на філологічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся конкурс читців української поезії, присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, у якому взяли участь 42 учасники.

У цьому конкурсі студентка ІІ курсу медичного факультету № 1 Буковинського державного медичного університету Олександра Кордунян вразила аудиторію своєю майстерністю, щирістю почуттів і силою слова та посіла почесне ІІ місце. Студентку до участі у конкурсі підготували в. о. завідувача кафедри суспільних наук та українознавства, доктор історичних наук Антоній Мойсей та старший викладач Лідія Потапова.

БДМУ гідно представили також студенти медичного факультету №3 Міра Шанкер (ІІ курс), Ішрак Аднан (ІІ курс) та Алі Абу Заїд (І курс), які з глибокими почуттями зуміли передати невмирущі рядки Великого Генія.

65-річчя від Дня народження Володимира Івасюка

Сьогодні вся громадськість вшановує 65 річницю від Дня народження видатного українського композитора та поета – Володимира Івасюка.

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

благодійна акція “Серце до серця”

24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.

Вшановуючи пам'ять буковинської орлиці

27 листопада 1863 року народилася українська письменниця Ольга Кобилянська. Завдяки новаторству, співзвучності прогресивним тенденціям світової літератури проза Ольги Кобилянської викликає значний інтерес не лише в нашій країні, а й за її межами. Кращі твори письменниці вийшли у перекладах багатьма мовами, піднімаючи міжнародний престиж українського слова.

Вшановуючи пам'ять Григорія Сковороди

3 грудня співробітниками кафедри суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету проведено відкрите семінарське заняття зі студентами ІІ курсу медичного факультету №2, присвячене 290-ій річниці від дня народження Григорія Сковороди – класика української філософії та засновника “Філософії серця”.