Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

В БДМУ проведено щорічну благодійну акцію «Подаруй дитині книгу»

З нагоди Міжнародного дня дитячої книги в університеті вже 6 рік поспіль проходить дана благодійна акція.

Цьогоріч до акції активно долучилися студенти 1 курсу медичного факультету №1 та першокурсники групи №4 фармацевтичного факультету (куратор - доц. І.О. Скакун).

3 квітня представники оргкомітету акції – професор Алла Борисюк, завідувач кафедри психології та філософії разом зі студентами БДМУ презентували зібрані книги учням Чернівецької спеціалізованої школи-інтернату №4 та вихованцям дитячого центру доброти «Мрія Марти». Крім книг дітки отримали смачні та корисні подарунки. та канцтовари.

Як зазначають організатори дану акцію планують продовжувати в подальшому.
Вівторок, 10 квітня 2018

Близько 1700 студентів і молодих учених взяли участь у BIMCO

У Буковинському державному медичному університеті 6-8 квітня 2016 року відбувся ІІІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених «Пріоритети та перспективи молодіжної науки», BIMCO 2016.

Бруно Люненфельд відвідав Буковину

Бруно Люненфельд

ОСОБИСТІСТЬ. У переддень Всесвітнього захисту дітей Буковину відвідав всесвітньовідомий вчений, на основі досліджень якого, ґрунтується
сучасна галузь репродукції людини – професор Бруно Люненфельд.

Буковинські вчені на ІІ Прикарпатському форумі хірургів

24 жовтня у м. Яремче Івано-Франківської області  відбувся ІІ Прикарпатський форум хірургів, який зібрав понад 200 делегатів з усієї України.

Буковинська весна-2018

5-6 березня у спортивному комплексі «Олімпія» відбулися змагання футзального турніру серед жіночих команд «Буковинська весна» 2018.