Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

В БДМУ проведено щорічну благодійну акцію «Подаруй дитині книгу»

З нагоди Міжнародного дня дитячої книги в університеті вже 6 рік поспіль проходить дана благодійна акція.

Цьогоріч до акції активно долучилися студенти 1 курсу медичного факультету №1 та першокурсники групи №4 фармацевтичного факультету (куратор - доц. І.О. Скакун).

3 квітня представники оргкомітету акції – професор Алла Борисюк, завідувач кафедри психології та філософії разом зі студентами БДМУ презентували зібрані книги учням Чернівецької спеціалізованої школи-інтернату №4 та вихованцям дитячого центру доброти «Мрія Марти». Крім книг дітки отримали смачні та корисні подарунки. та канцтовари.

Як зазначають організатори дану акцію планують продовжувати в подальшому.
Вівторок, 10 квітня 2018