В БДМУ пройшов Бенефіс випускників 2018 року

В БДМУ пройшов Бенефіс випускників 2018 року
5 травня в палаці “Академічний” майбутні випускники 2018 року відновили традицію БДМУ – проводити бенефіс. Під час святкового дійства на сцені виступають лише випускники, які презентують глядачам мистецькі мініатюри, комічні сценки зі студентського життя.
 
Зі святом випускників привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який подякував за чудову мистецьку програму, щирі та незабутні емоції.
 
Під час дійства студенти презентували стенд-ап про курйозні випадки зі студентського життя. Захоплення глядачів викликали номери «Інтерв’ю з викладачем», «Перша робота: де і як?», «Останній модуль в університеті – як ми його складали» та «Медична мафія». Гарним доповненням гумористичних мініатюр стали вокальні подарунки майбутніх випускників.
 
Для глядачів виступали: Гідора Сергій, Гузій Олег, Кукурудза Ілля, Коваль Роман, Стойка Олександра, Говорнян Сергій, Івко Віталій, Босий Роман, Рандюк Роман, Погорений Іван, Антонів Діма, Косован Діма, Петрюк Богдан та Марина, Ірина Лутчак.
 
Впродовж шести років цьогорічні випускники неодноразово гідно презентували Буковинський державний медичний університет на наукових форумах, у навчальних конкурсах, на мистецьких фестивалях, спортивних змаганнях та займали призові місця й творили позитивний імідж свого навчального закладу. Цьогоріч вони залишають рідну Альма-матер, проте ми переконані, що ще не раз почуємо про випускників БДМУ-2018 і у медичних, і в мистецьких колах, а двері Альма-Матер завжди відкриті для Вас, дорогі студенти.
Субота, 05 травня 2018