Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

В БДМУ пройшов Бенефіс випускників 2018 року

5 травня в палаці “Академічний” майбутні випускники 2018 року відновили традицію БДМУ – проводити бенефіс. Під час святкового дійства на сцені виступають лише випускники, які презентують глядачам мистецькі мініатюри, комічні сценки зі студентського життя.

Зі святом випускників привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який подякував за чудову мистецьку програму, щирі та незабутні емоції.

Під час дійства студенти презентували стенд-ап про курйозні випадки зі студентського життя. Захоплення глядачів викликали номери «Інтерв’ю з викладачем», «Перша робота: де і як?», «Останній модуль в університеті – як ми його складали» та «Медична мафія». Гарним доповненням гумористичних мініатюр стали вокальні подарунки майбутніх випускників.

Для глядачів виступали: Гідора Сергій, Гузій Олег, Кукурудза Ілля, Коваль Роман, Стойка Олександра, Говорнян Сергій, Івко Віталій, Босий Роман, Рандюк Роман, Погорений Іван, Антонів Діма, Косован Діма, Петрюк Богдан та Марина, Ірина Лутчак.

Впродовж шести років цьогорічні випускники неодноразово гідно презентували Буковинський державний медичний університет на наукових форумах, у навчальних конкурсах, на мистецьких фестивалях, спортивних змаганнях та займали призові місця й творили позитивний імідж свого навчального закладу. Цьогоріч вони залишають рідну Альма-матер, проте ми переконані, що ще не раз почуємо про випускників БДМУ-2018 і у медичних, і в мистецьких колах, а двері Альма-Матер завжди відкриті для Вас, дорогі студенти.
Субота, 05 травня 2018

Школа молодого викладача БДМУ

На кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб відбулося відкрите заняття для слухачів Школи молодого викладача.

Школа молодого викладача в БДМУ

Згідно плану роботи “Школи молодого викладача” 14 квітня на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти проведено відкрите практичне заняття з дисципліни “Догляд за хворими (практика)” зі студентами 21 групи 2 курсу медичного факультету №2, на якому були присутні в.о.

Щира вдячність

Студентами та викладачами Буковинського державного медичного університету 20 та 21 лютого 2014 року були зібрані кошти на медикаменти для постраждалих у Києві на суму 15 342 гривні.

Що таке кохання?

Середа, 14 лютого 2018
З недавніх пір 14 лютого у нас відзначають День Святого Валентина – День закоханих. У цей день закохані можуть ще раз підкреслити свою любов і висловити її один одному, а одинаки – знайти свою половинку.