Представники БДМУ взяли участь у конференції з виховного процесу у ВНЗ

26 листопада 2015 року на базі Чернівецького медичного коледжу БДМУ відбулося засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та практичних психологів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Чернівецької області на тему: «Ефективне управління та організація виховного процесу в сучасному навчальному закладі». Від БДМУ у заході взяли участь заступник директора коледжу БДМУ з виховної роботи, доцент Оксана Анатоліївна Петринич та керівник медико-психологічного центру (МПЦ) БДМУ, доцент Олександр Юрійович Поліщук, який представив доповідь про досвід роботи МПЦ. Присутніх надзвичайно зацікавило проведення різноманітних психологічних тренінгів для студентів та співробітників БДМУ, робота плейбек театру «Луна», проект «Школа лідера», психологічний інтенсив у с. Репужинці тощо.

В БДМУ завершив роботу Міжнародний конгрес

4 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбулося урочисте закриття та підведення підсумків

В БДМУ обговорили актуальні питання внутрішньої медицини

9 квітня в приміщенні Палацу “Академічний” співробітники кафедр сімейної медицини та пропедевтики внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької облдержадміністрації проведено сумісне засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та Асоціації терапевтів ім.

В БДМУ обговорили питання академічної мобільності студентів

Сьогодні академічна мобільність студентів стала невід’ємною складовою освіти. Участь у програмах академічної мобільності дає студентам можливість долучатися до навчально-дослідницьких програмам, випробувати себе в іншій системі організації вищої освіти, одержати додаткові знання, набути професійного досвіду, ознайомитися з культурою іншої країни, розширити світогляд тощо.