Студентам БДМУ провели відео-екскурсію Чернівцями

Студентам БДМУ провели відео-екскурсію Чернівцями
19 квітня в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ з нагоди Дня пам’яток історії та культури відбулася відео-екскурсія Чернівцями «Безцінні скарби рідної культури».
 
Співробітники бібліотеки розповіли студентам про Міжнародний день пам’яток і визначних місць та завдання цього свята – нагадати суспільству про необхідність збереження культурної спадщини, створеної зусиллями багатьох народів за всю історію людства.
 
Захід був поділений за рубриками. «Архітектурні перлини Чернівців», завдяки якій студенти мали можливість дізнатися, що адміністративний корпус Медичного університету, це колишня Палата торгівлі та ремесел Буковини. А з рубрики «Чернівці музичні» – про те, що музичною столицею України Чернівці стали в середині ХХ столітті, коли молодий композитор Степан Сабадаш написав на вірші студента-медика Михайла Ткача пісню «Марічка». А в 1970 р. вокально-інструментальний ансамбль «Карпати» виконав пісні студента медичного  інституту й соліста ансамблю Володимира Івасюка «Червона рута» і «Водограй».
 
Неабияк інтерес у студентів викликала книжкова виставка, завдяки якій вони мали можливість краще пізнати свій рідний край, його історію та культуру.
 
Захід підготували та провели Світлана Тулевська, Маша Данилова, Наталія Жук,  за підтримки асистентів кафедри медичної та фармацевтичної хімії: Кропельницької Ю.В., Великої А.Я., Панасенко Н.В., Ткачук М.М. для студентів І курсу фармацевтичного факультету, І курсу коледжу БДМУ спеціальності «Фармація».
П'ятниця, 20 квітня 2018