Студентам БДМУ провели відео-екскурсію Чернівцями

19 квітня в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ з нагоди Дня пам’яток історії та культури відбулася відео-екскурсія Чернівцями «Безцінні скарби рідної культури».

Співробітники бібліотеки розповіли студентам про Міжнародний день пам’яток і визначних місць та завдання цього свята – нагадати суспільству про необхідність збереження культурної спадщини, створеної зусиллями багатьох народів за всю історію людства.

Захід був поділений за рубриками. «Архітектурні перлини Чернівців», завдяки якій студенти мали можливість дізнатися, що адміністративний корпус Медичного університету, це колишня Палата торгівлі та ремесел Буковини. А з рубрики «Чернівці музичні» – про те, що музичною столицею України Чернівці стали в середині ХХ столітті, коли молодий композитор Степан Сабадаш написав на вірші студента-медика Михайла Ткача пісню «Марічка». А в 1970 р. вокально-інструментальний ансамбль «Карпати» виконав пісні студента медичного  інституту й соліста ансамблю Володимира Івасюка «Червона рута» і «Водограй».

Неабияк інтерес у студентів викликала книжкова виставка, завдяки якій вони мали можливість краще пізнати свій рідний край, його історію та культуру.

Захід підготували та провели Світлана Тулевська, Маша Данилова, Наталія Жук,  за підтримки асистентів кафедри медичної та фармацевтичної хімії: Кропельницької Ю.В., Великої А.Я., Панасенко Н.В., Ткачук М.М. для студентів І курсу фармацевтичного факультету, І курсу коледжу БДМУ спеціальності «Фармація».
П'ятниця, 20 квітня 2018

Буковинський державний медичний університет готовий до нового навчального року

Буковинський державний медичний університет готовий до нового навчального року.

30 серпня відбулося спільне засідання Вченої ради та конференції трудового колективу Буковинського державного медичного університету.

В БДМУ буковинців навчатимуть надавати першу долікарську допомогу

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти охочим будуть проводити навчальні заняття щодо надання першої медичної долікарської допомоги. Потреба у таких курсах виникла у зв’язку з численними проханнями жителів нашого краю.

В БДМУ відбувся виховний захід до Дня святого Валентина

В науковій бібліотеці БДМУ з нагоди Дня всіх закоханих відбувся виховний захід «Світом рухає любов».

В БДМУ відбувся “круглий стіл” Клінічна фармація: реалії сьогодення”

17 квітня відбувся круглий стіл для випускників спеціальності “Клінічна фармація” із практичними провізорами клінічними “Клінічна фармація: реалії сьогодення”, організований куратором 1 групи 5 курсу провізорів клінічних доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.