Гострий коронарний синдром

У КМУ «Міська поліклініка №1» 24 вересня була проведена лікарська науково-практична конференція «Гострий коронарний синдром» (ГКС). Організаторами виступили кафедра сімейної медицини БДМУ та відділення профілактики (зав. – Власик Л.Й.) КМУ МП №1.

На конференції були присутні дільничні терапевти, вузькі фахівці поліклініки. У своїй доповіді професор Білецький С.В. ознайомив лікарів з основними положеннями клініки та діагностики гострого коронарного синдрому (нестабільна стенокардія, не Q-інфаркт міокарда, Q-інфаркт міокарда). Особлива увага була приділена невідкладній допомозі на догоспітальному етапі при ГКС у зв’язку з уведенням у медичну практику Уніфікованого клінічного протоколу екстреної, первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги та медичної реабілітації «Гострий коронарний синдром з елевацією сегмента ST». Протокол затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) України № 455 від 02.07.2014 р. До складу мультидисциплінарної робочої групи даного протоколу входить професор кафедри сімейної медицини БДМУ С.В.Білецький. Рецензував адаптовану клінічну настанову щодо лікування гострого інфаркту міокарда з елевацією сегмента ST завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання БДМУ професор Тащук В.К.

Аритмії серця в загальнолікарській практиці

АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ. 12 червня в приміщенні Палацу “Академічний” кафедрою сімейної медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА проведено чергове засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та науково-практичну конференцію “Аритмії серця в загальнолікарській практиці”.

Круглий стіл до 70-річчя БДМУ

До 70-річчя БДМУ

На кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб асистент кафедри Т. В. Рева провела круглий стіл, присвячений 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

До участі у заході були запрошені завідувач кафедри професор О.С. Хухліна та доценти кафедри Є.І. Шоріков, І.В. Трефаненко, Г.І. Шумко.

Співробітники БДМУ провели благодійну акцію до Дня нирки

Співробітники кафедри внутрішньої медицини провели благодійну акцію до Дня нирки в Україні, що проводився 13-14 березня під девізом “Нирки та вік”.

Співробітники БДМУ розповіли школярам про шкідливість тютюнопаління

17 березня музей макропрепаратів кафедри патоморфології БДМУ відвідали учні 9-го класу Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей (керівник групи – Семанюк М.К.)