Викладачі БДМУ провели лікарську конференцію до Дня серця

Щодня через брак часу не тільки пацієнти, але і, на жаль, медичні працівники нехтують своїм здоров'ям: швидка та шкідлива їжа, сидячий спосіб життя і роботи, не говорячи вже про брак фізичних навантажень та хронічні стреси, що зрештою часто-густо закінчується судинними катастрофами та гіпертонічними кризами. З огляду на це, за ініціативи Всесвітньої федерації серця та підтримки Всесвітньої Організації Охорони здоров’я починаючи з 2000 року щорічно в останню неділю вересня проводиться Всесвітній день серця. Цьогоріч до акції долучилися і співробітники кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб. 30 вересня на базі комунальної медичної установи «Міська клінічна лікарня №3» проведено лікарську конференцію, присвячену Всесвітньому дню серця. В рамках конференції завідувачем кафедри, професором Ілащук Тетяною Олександрівною була прочитана лекція на тему “Гострий інфаркт міокарда, клінічні форми, діагностика, клініка, принципи лікування”.

На кафедрі клінічної імунології провели заходи до Дня науки

У рамках відзначення «Дня науки» кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету було проведено ряд заходів.

Викладач БДМУ взяла участь у міжнародній конференції у Відні

23-25 квітня у Віденському університеті відбулася щорічна міжнародна конференція «Криза та солідарність в європейській історії» (GRACEH),

Викладач БДМУ виступила з доповіддю перед студентами Університету Сент-Галлен

24 березня викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надя Бурейко виступила з доповіддю про міфи в історії України