Представники БДМУ взяли участь в урочистостях з нагоди Дня пам’яті та примирення

З нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемогистуденти й професорсько-викладацький склад Буковинського державного медичного університету долучилися до урочистостей, які були проведені у місті.

Уже 8 років поспіль студенти-медики, артисти Палацу «Академічний» вітають ветеранів війни з Днем Перемоги. У приміщенні ресторану «Україна» 7 травня учасники мистецьких студій Богдан Петрюк, Антон Іваніцький, Ольга Сливка, Марина Коротчук, Роман Рак та Христина Буринюк провели урочистий концерт з нагоди 70-ї річниці Перемоги для ветеранів Шевченківського району м. Чернівці.

Проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій взяла участь в урочистих зборах з нагоди Дня пам`яті та примирення і Дня Перемоги, які відбулися в Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. О. Кобилянської. Викладачі кафедри психології та соціології Аліса Жуковська та Олеся Павлюк разом з представниками Студентської Ради 8 травня взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника воякам Буковинського куреня.

9 травня представники адміністрації, ректорату, профкому, завідувачі та співробітники кафедр, студентського самоврядування БДМУ покладали вінки до пам’ятника Перемоги та до пам’ятника Ф.О. Боброва у Центральному парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка.

Галерея зображень:

70-та річниця визволення Чернівців від фашистських загарбників

29 березня 2014 року з нагоди 70-ої річниці визволення міста Чернівці від фашистських загарбників представники Буковинського державного медичного університету та студенти на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи та виховання Ніною Зорій та в.о.

Відбулися урочисті збори з нагоди 70-ліття БДМУ

У Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської 16 жовтня відбулися урочисті збори з нагоди 70-річного ювілею Буковинського державного медичного університету.

У БДМУ провели семінар, присвячений Міжнародному дню демократії

Семінар, присвячений Міжнародному дню демократії

У рамках відзначення Міжнародного дня демократії 15 вересня на кафедрі психології та соціології Буковинського державного медичного університету викладачем Олесею Павлюк був проведений семінар на тему «Демократія – як потужний фактор підтримки міжнародного миру і безпеки та поваги до основних прав і свобод».