Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

В БДМУ працює експертна комісія МОН України

4 червня у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» розпочала роботу експертна комісія Міністерства освіти і науки України з акредитації підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.12020101 «Фармація».

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 31.05.2018 року № 1004-л до експертної комісії увійшли Зуйкіна Світлана Сергіївна – доцент кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук (голова комісії) та Захарко Наталія Володимирівна – голова циклової комісії фармацевтичних дисциплін Рівненського державного базового медичного коледжу, викладач вищої категорії.

Члени експертної комісії зустрілися з ректором університету проф. Бойчуком Т.М. та обговорили проблеми та перспективи розвитку спеціальності, відвідали випускові кафедри та навчально-методичний кабінет університету, взяли участь у проведенні контрольних робіт, здійснили перевірку навчально-методичної документації, ознайомилися з матеріалами акредитаційної справи.

Термін проведення експертизи 4-6 червня 2018 року

Актуальні питання дитячої гастроентерології та нутриціології

26-27 листопада на базі Буковинського державного медичного університету у Палаці "Академічний" о 08.30 відбудеться симпозіум "Актуальні питання дитячої гастроентерології та нутриціології" (Київ-Чернівці-Варшава). Програма конференції додається. Запрошуються всі бажаючі.

В БДМУ відбулося засідання інтелектуального клубу СНТ

15 травня 2017 року з нагоди Дня науки відбулося чергове засідання інтелектуального клубу Студентського наукового товариства Буковинського державного медичного університету у форматі «Clinical Battle».