Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

БДМУ відвідав професор з Індії

Буковинський державний медичний університет піклується про своїх студентів не тільки у стінах альма-матер, але й після отримання ними диплому.

З метою підготовки студентів-іноземних громадян до здачі іспиту у Медичній Раді Індії БДМУ щорічно відвідують професори для читання лекцій. Цього року з 20 по 25 березня з офіційним візитом в університеті перебував професор з Інституту удосконалення лікарів м. Нью Делі, Республіка Індія, пан Пател Раджан Кумар, який прочитав цикл лекцій іноземним студентам. Під час візиту відбулась зустріч з проректором з наукової роботи та міжнародних зв’язків. проф. Іващуком О.І. для обговорення питань подальшої співпраці у галузі освіти та науки. У Буковинському державному медичному університеті викладачі докладають максимум зусиль для якісної підготовки майбутнього медичного працівника. Свідченням цього є той факт, що близько 80 % випускників здають державний іспит у Медичній Раді Індії, що є дуже високим показником.