Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студентка БДМУ здобула III місце в олімпіаді «Голос Країни»

Студентка 1 курсу стоматологічного факультету Катерина Дробот посіла III місце у Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни» 21-22 травня 2016 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка (м. Київ) відбулася музична олімпіада «Голос Країни». Це - головне змагання музичних вузів, училищ та шкіл. Буковинський державний медичний університет вперше змагався з професійними навчальними закладами, які готують музикантів та співаків. Серед великої чисельності учасників олімпіади в дорослій категорії Катерина Дробот отримала почесне III місце у номінації «Академічний спів». Вітаємо Катю та хормейстера Тетяну Д”яченко з перемогою! Олімпіада «Голос Країни» Всеукраїнська музична олімпіада «Голос Країни» проводиться з метою виявлення талантів серед учнів та студентів навчальних закладів України з музичними класами, відділами або факультетами, заохочення видатних педагогів, а також нагородження передових музичних навчальних закладів країни. У Музичної олімпіаді, зокрема, можуть брати участь учні музичних шкіл, училищ та ВНЗ України, які змагаються в трьох лігах: “Дитячій”, “Юнацькій” та “Вищій”, у восьми вікових категоріях для солістів і шести вікових категоріях для ансамблів. Музична олімпіада проводиться в трьох жанрах: інструментальному, вокальному та ансамблі, а також у 47 номінаціях. Головні призи Олімпіади – три Гран-Прі, які розігруються в трьох лігах: “Дитячій”, “Юнацькій” та “Вищій”. Крім того, за результатами Олімпіади в загальнокомандному заліку нагороджуються як навчальні заклади, так і педагоги.