Психологи БДМУ взяли участь у тренінгу з соціально-психологічної допомоги населенню

Психологи БДМУ взяли участь у тренінгу з соціально-психологічної допомоги населе

З 26 вересня по 1 жовтня співробітники БДМУ Поліщук О.Ю. та Пендерецька О.М. взяли участь у першому з низки запланованих навчальних семінарів-тренінгів «Соціально-психологічна допомога населенню України».

Організаторами цього спільного україно-німецького проекту є International Psychosocial Organisation (IPSO) gGmbH (Німеччина), ротаріанський комітет Німеччина - Україна, ротаріанський дистрикт 1930, RC Konstanz-Майнау, Харків-Сіті, RC Kharkiv Multinational і RC Чернівці, Науково-практичне товариство неврологів, психіатрів та наркологів України, вищі державні навчальні заклади України «Харківський Національний медичний університет» (кафедра психіатрії, наркології та медичної психології), «Буковинський державний медичний університет» (медико-психологічний центр), «Національний медичний університет імені О.О.Богомольця» (кафедра загальної і медичної психології та педагогіки) та Всеукраїнська громадська організація "Українська асоціація лікарів-психологів".

Метою проекту є підготовка кваліфікованих фахівців для надання соціально-психологічної допомоги населенню України у форматі онлайн-консультування. Особливістю запропонованого ведучою тренінгу Інге Міссмаль (засновниця й директор IPSO) підходу є короткотерміновість та врахування соціокультурного контексту.

Особлива актуальність проекту для нашої країни пов’язана зі зростанням потреби населення у психологічній допомозі, а його прогнозована ефективність визначається доступністю, безкоштовністю та дотриманням вимог безпеки для усіх учасників процесу.