БДМУ – лідер у рейтингу складання ліцензійних іспитів

БДМУ – лідер у рейтингу складання ліцензійних іспитів

З метою належної організації узагальнення результатів оцінки різних аспектів діяльності вишівМіністерство охорони здоров'я України щорічно проводить аналіз рейтингових показників діяльності вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів та закладів післядипломної освіти МОЗ України.

Аналіз здійснюється за показниками діяльності ВНЗ з таких розділів: навчально-методична робота, наукова діяльність, кадрова політика, міжнародне, державне та галузеве визнання роботи, виховна робота, лікувальна робота, матеріально-технічне забезпечення, фінансова і господарська діяльність.

За результатами Галузевого моніторингу у 2015 році визнано успішними види діяльності нашого університету за навчальною, виховною роботою та міжнародним, державним та галузевим визнанням. Достатньо успішними є напрямки діяльності - наукова, лікувальна робота , а також кадрова політика, фінансова і господарська діяльність.

У підсумку рейтингового оцінювання Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет займає 2 місце за навчально-методичною роботою та міжнародним, державним та галузевим визнанням роботи серед 17 вищих медичних навчальних закладів.

За основними індикаторними показниками напрямків діяльності у 2015 році БДМУ став лідером з-поміж інших навчальних закладів за кількістю суб’єктів навчання ВНЗ МОЗ України, які склали ліцензійні інтегровані іспити («Крок-1», «Крок-2», «Крок-3»), а також медичний університет Буковини посів 1 місце за кількістю іноземних закладів-партнерів, з якими укладено офіційні угоди про співпрацю у сфері освітньої та наукової діяльності.

Матеріал підготувала: завідувач сектору моніторингу якості освіти та ІАЗ Єлизавета Ткач.

 

Галерея зображень: 
БДМУ – лідер у рейтингу складання ліцензійних іспитів
БДМУ – лідер у рейтингу складання ліцензійних іспитів