Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

БДМУ – лідер у рейтингу складання ліцензійних іспитів

БДМУ – лідер у рейтингу складання ліцензійних іспитів

З метою належної організації узагальнення результатів оцінки різних аспектів діяльності вишівМіністерство охорони здоров'я України щорічно проводить аналіз рейтингових показників діяльності вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів та закладів післядипломної освіти МОЗ України.

Аналіз здійснюється за показниками діяльності ВНЗ з таких розділів: навчально-методична робота, наукова діяльність, кадрова політика, міжнародне, державне та галузеве визнання роботи, виховна робота, лікувальна робота, матеріально-технічне забезпечення, фінансова і господарська діяльність.

За результатами Галузевого моніторингу у 2015 році визнано успішними види діяльності нашого університету за навчальною, виховною роботою та міжнародним, державним та галузевим визнанням. Достатньо успішними є напрямки діяльності - наукова, лікувальна робота , а також кадрова політика, фінансова і господарська діяльність.

У підсумку рейтингового оцінювання Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет займає 2 місце за навчально-методичною роботою та міжнародним, державним та галузевим визнанням роботи серед 17 вищих медичних навчальних закладів.

За основними індикаторними показниками напрямків діяльності у 2015 році БДМУ став лідером з-поміж інших навчальних закладів за кількістю суб’єктів навчання ВНЗ МОЗ України, які склали ліцензійні інтегровані іспити («Крок-1», «Крок-2», «Крок-3»), а також медичний університет Буковини посів 1 місце за кількістю іноземних закладів-партнерів, з якими укладено офіційні угоди про співпрацю у сфері освітньої та наукової діяльності.

Матеріал підготувала: завідувач сектору моніторингу якості освіти та ІАЗ Єлизавета Ткач.

 

Галерея зображень: 
БДМУ – лідер у рейтингу складання ліцензійних іспитів
БДМУ – лідер у рейтингу складання ліцензійних іспитів
Більше новин БДМУ: 

БДМУ - перший у рейтингу!

На офіційному сайті громадянської мережі «ОПОРА» оприлюднено результати рейтингу інформативності веб-сайтів 274 вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації.

БДМУ в ТОП-10 кращих навчальних закладів Західного регіону України

 

За даними інформаційного ресурсу Освіта.ua Буковинський державний медичний університет входить до ТОП-10 кращих ВНЗ Західного регіону України. Він посідає 6-те місце у рейтингу.

БДМУ серед лідерів винахідницької діяльності

Як відомо, в просуванні інновацій велике значення мають патенти.