В БДМУ пройшов Всеукраїнський конкурс студентських робіт з теоретичної медицини

Впродовж 24-25 квітня на базі БДМУ відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017-2018 навчальному році з галузі знань «Теоретична медицина».

За результатами рецензування студентських наукових робіт, згідно до Положення про Конкурс, галузевою конкурсною комісією було відібрано 40 кращих робіт, автори яких були запрошені до участі у підсумковій науково-практичній конференції для захисту результатів проведених досліджень. Працювало два секційних засідання, на яких було заслухано 38 доповідей за матеріалами студентських наукових робіт, які претендували на перемогу у Конкурсі.

На підставі оцінювання виступів учасників конференції та висновків рецензентів, членами журі було визначено 12 кращих студентських наукових робіт, автори яких здобули перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу з галузі знань «Теоретична медицина»:

І ступеня:

Коновальчук Максим Іванович, Малімон Софія Олександрівна (Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет», м. Чернівці);

Фрейвальд Семен Валентинович (Державний заклад «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України», м. Дніпро);

ІІ ступеня:

Баглай Вікторія Олександрівна (Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова, м. Вінниця);

Краснов Олександр Олександрович (Державний заклад «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України», м. Дніпро);

Рудейчук Діана Володимирівна (Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет», м. Чернівці);

Скрипник Максим Ігорович (Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія», м. Полтава);

ІІІ ступеня:

Бігун Роман Романович, Семченко Владислав Анатолійович (Державний вищий навчальний заклад «Івано-Франківський національний медичний університет», м. Івано-Франківськ);

Василів Марта-Анастасія Любомирівна, Чалий Іван-Володимир Тарасович (Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, м. Львів);

Гуменюк Анна Леонідівна (Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет», м. Чернівці);

Ольхомяк Марія Олександрівна (Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова, м. Вінниця);

Савченко Поліна В’ячеславівна (Державний заклад «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України», м. Дніпро);

Юсупова Азіза Фарходівна (Сумський державний університет, медичний інститут, м. Суми).

На пленарному засіданні було підведено підсумки конференції та нагороджено дипломами Буковинського державного медичного університету вищепойменованих переможців Конкурсу.
Четвер, 26 квітня 2018

Ректор БДМУ зустрівся зі студентським активом навчального закладу

6 червня 2017 року відбулася зустріч ректора БДМУ професора Тараса Бойчука з новообраною Студентською Радою університету.

Репродуктивне здоров'я жінки

6 червня 2017 року доцент кафедри акушерства та гінекології Косілова С.Є. провела круглий стіл з лікарями жіночої консультації № 2  «Гіперпролактінемія, як фактор ризику порушення репродуктивного здоров’я жінки».

Репродуктивне здоров’я молоді

Науковий форум Репродуктивне здоров’я молоді

25 жовтня у Буковинському державному медичному університеті розпочав роботу дводенний науковий симпозіум“Репродуктивне здоров’я молоді”, організаторами якого є Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, Буковинський державний медичний університет (кафедра акушерства і гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології та кафедра акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти), Головне управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА, Асоціація акушерів-гінекологів України.

Реформування екстреної медичної допомоги

Реформування екстреної медичної допомоги має бути завершене до кінця року. Міністерством охорони здоров’я України ведеться постійний моніторинг реалізації керівниками регіонів завдань реформи ЕМД та відстежуються проблемні питання на цьому шляху. Про це йшлося 22 січня на засіданні розширеної Колегії МОЗ під головуванням Міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової.