Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Відбувся симпозіум, присвячений студентському самоврядуванню

У рамках ІІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації, BIMCO 2015» відбувся ІІІ Симпозіум «Студентське самоврядування як основа демократичної трансформації суспільства».

З вітальним словом виступив ректор Буковинського державного медичного університету Тарас Бойчук. Він зазначив, що студентське самоврядування відіграє важливу роль у формуванні майбутньої еліти. Саме студентство є тією рушійною силою, яка найбільше має здатність відстоювати свої інтереси та розбудовувати демократичне суспільство. Тому одним з головних завдань та пріоритетів БДМУ є підтримка студентського самоврядування у всіх напрямах діяльності.

Звернулася до учасників симпозіуму голова Студентської Ради БДМУ Анна Рибарчук, наголосивши на тому, що майбутнє держави залежить від ініціативної, талановитої та креативної молоді. В сучасних умовах студентське самоврядування дає можливість студентській громаді реалізувати свої права, ініціативи та обов’язки.

Під час заходу проводилися секційні засідання, круглий стіл, психологічний та комунікативний тренінги, тренінг з надання першої медичної допомоги. У симпозіумі взяли участь студенти не тільки навчальних закладів Буковини, а й з інших міст України. Для обговорення питань студентського самоврядування прибули делегації ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди», Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, Луцького базового медичного коледжу та Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

«English speaking club» розширює горизонти

22 листопада члени гуртка English Speaking Club, що створений в цьому році при кафедрі іноземних мов, з дружнім візитом відвідали своїх колег та однодумців з Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

БДМУ розширює міжнародні контакти

Викладач кафедри психології та соціології БДМУ, к.політ.н. Надія Бурейко пройшла стажування в Європейській академії дипломатії (м. Варшава, Польща), програма якої цьогоріч, у першу чергу, була сфокусована на проблемах України крізь призму її геополітичного положення між Європейським Союзом та Росією.

БДМУ удостоєний Гран-Прі на Міжнародній виставці

Буковинський державний медичний університет нагороджений Гран-Прі у номінації “Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі” на XXV Міжнародній виставці “Освіта і кар’єра–2014”. Таким чином журі конкурсу високо оцінило досягнення університету в становленні та розвитку студентського самоврядування.