Відбувся симпозіум, присвячений студентському самоврядуванню

Відбувся симпозіум, присвячений студентському самоврядуванню

У рамках ІІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації, BIMCO 2015» відбувся ІІІ Симпозіум «Студентське самоврядування як основа демократичної трансформації суспільства».

З вітальним словом виступив ректор Буковинського державного медичного університету Тарас Бойчук. Він зазначив, що студентське самоврядування відіграє важливу роль у формуванні майбутньої еліти. Саме студентство є тією рушійною силою, яка найбільше має здатність відстоювати свої інтереси та розбудовувати демократичне суспільство. Тому одним з головних завдань та пріоритетів БДМУ є підтримка студентського самоврядування у всіх напрямах діяльності.

Звернулася до учасників симпозіуму голова Студентської Ради БДМУ Анна Рибарчук, наголосивши на тому, що майбутнє держави залежить від ініціативної, талановитої та креативної молоді. В сучасних умовах студентське самоврядування дає можливість студентській громаді реалізувати свої права, ініціативи та обов’язки.

Під час заходу проводилися секційні засідання, круглий стіл, психологічний та комунікативний тренінги, тренінг з надання першої медичної допомоги. У симпозіумі взяли участь студенти не тільки навчальних закладів Буковини, а й з інших міст України. Для обговорення питань студентського самоврядування прибули делегації ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди», Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, Луцького базового медичного коледжу та Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.