Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

Студентка БДМУ отримала Гран-Прі на Міжнародному конгресі у Польщі

Краків щорічно гостинно запрошує студентів з усієї Європи на Міжнародний студентський медичний науково-практичний конгрес на базі Ягеллонського університету. Цього року БДМУ представляла студентка 4-го курсу медичного факультету№2 Ірина Попова.

Наукова робота Ірини, що була представлена на секції з кардіології “Destabilization if IHD” отримала Гран-Прі (науковий керівник – професор кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ – Оксана Полянська).

Під час наукового конгресу студенти мали змогу представити свої наукові здобутки у більш нід 20 медичних секціях, відвідати лекції професора Томаша Гузіка та випробувати свої медичні знання на змаганні Tournament of Minds. На базі лікарні Іоана Павла молоді науковці могли взяти участь в майстер-класах з кардіохірургії під керівництвом професора Романа Фітцнера, лапароскопії  під керівництвом професора Міхаеля Новаковскі  та з коронарної ангіографі.

Загалом конгрес об’єднав більше 400 студентів-медиків з усіх куточків Європи, які мали всі умови для продуктивного обміну досвідом та науковими здобутками.