Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Викладач БДМУ провела психологічний тренінг для діток зі Сходу України

17 лютого 2017 року в Чернівецькому дитячому реабілітаційному центрі провели психологічний тренінг для дітей, які приїхали на Буковину із селища Кримське Луганської області.

Тренінг проводили викладач кафедри психології та філософії, психолог медико-психологічного центру БДМУ Любов Любіна разом із дитячим психологом Олесею Погоріловською.

Під час перебування у Чернівцях юні гості активно відпочивали та отримували психологічну підтримку і допомогу.

12 дітей, віком від 7 до 14 років взяли участь у тренінгу. Тренерами були використані різноманітні техніки, проте особливо сподобалась діткам соціальна павутина, яка використовувалась з метою знайомства, актуалізації почуття спільності, єдності, особистісної цінності, відчуття своїх кордонів та границь інших. Цікавими для учасників тренінгу були психогімнастичні вправи "Ми с тобою схожі...", з метою гармонізації психоемоційного стану та налагодження співробітницта в групі. Арт-терапевтичні техніки: робота з пластиліном "Мій символ" та малювання символічного портрету відбулись з подальшим обговоренням в групі.

Основною метою тренінгу було усвідомлення своєї унікальності, цінності, а також єдності з іншими (що є особливо актуальним для молодших підлітків).

Галерея зображень:
Викладач БДМУ провела психологічний тренінг для діток зі Сходу України

Благодійна акція «Подаруй радість дітям!»

До Дня Святого Миколая співробітники кафедри медичної біології та генетики разом зі студентами кураторських груп стоматологічного і медичних факультетів відвідали Дитячу установу №31 по вул. Руданського, 10 (для дітей з відставанням у розумовому розвитку) у межах проведення благодійної акції «Подаруй радість дітям!».

Благодійна акція до «Подаруй дітям радість»

Свято Миколая з радістю очікують і діти, і дорослі. Адже це свято несе в наші домівки світлі почуття Добра, Любові, Милосердя. Напередодні свята всі ми з задоволенням стаємо помічниками святого Миколая – готуємо подарунки, прикрашаємо оселю, вивчаємо колядки.