Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Профорієнтаційна робота

Викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти проф. Плеш І. А., доц. Макарова О. В., доц. Каратєєва С. Ю. та доц. Рябий С. І. провели  профорієнтаційну роз’яснювальну роботу серед учнів  випускних класів  у Чернівецькій гімназії № 5.

Під час зустрічі учням розповіли про історію медичного університету,  його випускників, які стали знаними науковцями. Наголошено на високе місце університету, яке він посідає в рейтингу вищих медичних навчальних закладів України. Учні були ознайомлені з умовами вступу до університету та можливістю отримання різних спеціальностей. Також учнів було проінформовано щодо підготовчих курсів до ЗНО, роздано інформаційні флаєри про діяльність навчального закладу.

Галерея зображень:
Профорієнтаційна робота