Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти-іноземні громадяни БДМУ читали поезії Тараса Шевченка

Середа, 07 березня 2018
6 березня, напередодні Шевченківських днів, на кафедрі суспільних наук та українознавства викладачами секції «Українська мова як іноземна»

(доц. Цуркан М.В., доц. Аністратенко А.В., викл. Каізер І.Ю., Никифорук Т. М., Скрицька Н.В.) було проведено конкурс на краще читання поезій Т.Шевченка, в якому взяли участь студенти-іноземці медичного № 3 (І курс: групи № 46 – Сінгх Капіл, 66 – Бугай Юлія; ІІ курс: 41 – Аджоунг Анеі Йор, 57 – Ансарі Сарфараз, 64 – Леле Кавері) та стоматологічного факультетів (групи № 7 – Махамед Алі, Мохамед Евіда, 8 – Талаат Махмуді, Мохамед Елсаєд Закарія).

На заході викладачі ознайомили студентів із життєвим і творчим шляхом видатного українського письменника, а студенти читали напам’ять поезії Т. Шевченка українською, польською, арабською, німецькою, грецькою мовами.

З вітальним словом до студентів і викладачів звернувся завідувач кафедри проф., доктор істор. наук Мойсей А.А., який зазначив, що «поезія Тараса Григоровича об’єднала сьогодні в єдину дружну родину людей із різних куточків світу, а святі слова Кобзаря стали цілющою силою для усіх присутніх».

БДМУ привітали керівники навчальних закладів Буковини

Наше європейське і багатонаціональне місто завжди славилося людьми – талановитими, добрими, щирими. Воно увібрало в себе багато традицій, однією з яких є надання високого рівня освіти. Впродовж багатьох років триває освітня співпраця, активний діалог між викладачами та студентами навчальних закладів краю.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Студентка БДМУ представила свою роботу на міжнародному конгресі в Польщі

Упродовж 7–10 травня у м. Варшава (Польща) проходив XІ Варшавський міжнародний медичний конгрес (11th Warsaw International Medical Congress).

У роботі конгресу взяли участь понад 500 представників з 29 країн світу. Наукові дослідження були представлені у 20 секціях й опубліковані в науковому журналі "Arhives of medical science".