Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студентка університету здобула золоту нагороду з WKF-карате

18-20 лютого 2016 року у столиці Німеччини Берлін і проходили престижні міжнародні змагання з WKF-карате. У цих змаганнях у складі збірної України виступала студентка 2 курсу стоматологічного факультету Савчук Альона. Старт спортивного року виявився для Альони надзвичайно успішним: у віковій групі старше 21 року спортсменка здобула ІІІ місце у куміте до 50 кг, а у віковій групі 18-21 рік – Альона не мала рівних і здобула золоту нагороду змагань. Всього у турнірі змагалися 827 учасників з 13 країн світу.

“Козацькі забави” виграли спортсмени БДМУ

10 квітня  у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання “Козацькі забави” серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації. В університеті вже третій рік поспіль проводиться цей турнір, організаторами якого є Спортивний клуб та профспілковий комітет Буковинського державного медичного університету, ФСТ “Спартак” та Студентський Парламент Буковини.