Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

У БДМУ відбулися спортивні змагання серед дітей-інвалідів

19 грудня у спортивному комплексі БДМУ відбулися змагання до Дня Святого Миколая.

На цей турнір спортсмени БДМУ запросили дітей зі спеціалізованих шкіл-інтернатів для дітей з вадами слуху та розумовими вадами. Змагання були особливими, адже у них разом брали участь викладачі, студенти університету та юні спортсмени. Атмосфера змагань була справді святковою і дружньою, а спортивний азарт лише підсилював її. Діти із задоволенням змагалися з викладачами і студентами. І, хоча залік у змаганнях проводився окремо по кожній категорії, на майданчиках розгорілися справжні спортивні баталії. Нагороджувала учасників змагань помічник ректора з питань іміджевої політики БДМУ професор Борисюк Алла Степанівна. А на запрошення Студентської ради університету в гості до учасників змагань завітав найголовніший гість цього дня – Святий Миколай, який приніс діткам подарунки. До організації солодких подарунків для дітей долучилися студенти стоматологічного факультету, медичний факультетів №1 та 2, а також коледжу БДМУ.

Спартакіада до 70-річчя БДМУ з волейболу

Упродовж 17-20 січня в університеті проходили фінальні змагання Спартакіади БДМУ до 70-річчя університету з волейболу.

Спортивний форум 2014

28 листопада у Києві відбулась І установча наукова конференція «Здоровий спосіб життя, фізична культура і спорт. Актуальні питання спортивної медицини. Реабілітація: фізична, медична, психологічна».

Спортсмени БДМУ вибороли "золото" на турнірі з легкої атлетики

В Івано-Франківську проходив ІІ Міжнародний турнір з легкої атлетики на призи Олімпійців Прикарпаття, на якому студенти Буковинського державного університету  показали високі результати та вибороли золоті медалі.

Спортсмени БДМУ гідно представили університет на обласних змаганнях з пауерліфтингу

1 жовтня у спорткомплексі Буковинського державного медичного університету пройшли змагання чемпіонату області з пауерліфтингу. У змаганнях брали участь 180 спортсменів, які представляли 13 команд різних спортивних організацій області. Спортсмени БДМУ гідно представили навчальний заклад на цьому спортивному форумі, здобувши бронзу в загально командному заліку і залишивши далеко позаду команди всіх вищих навчальних закладів міста.