Аспірантка БДМУ взяла участь у міжнародному конгресі у Чехії

Аспірантка БДМУ взяла участь у міжнародному конгресі у Чехії

Впродовж 18-20 січня у м. Прага відбувся міжнародний конгрес з респіраторної медицини «7th International Workshop on Lung Health».

Щороку організатори даного конгресу обирають 10 молодих вчених з різних європейських університетів та лікарень для участі у програмі «Future Leaders’ Mentoring Programme». Цьогоріч учасником даної програми стала аспірант кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Нестеровська Ольга (науковий керівник д.мед.н, професор кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Ступницька Ганна Ярославівна).

Мета даної наставницької програми – навчити визначати, синтезувати та застосовувати у повсякденному житті найважливіші повідомлення, що надаються під час лекцій семінару. Також дана програма надає право безкоштовної участі у 7th International Workshop on Lung Health та можливість представити свої наукові дослідження у постерній секції конгресу.

Ольгою було представлено 2 роботи:

  • «Effectiveness of short-term pulmonary rehabilitation program for overweight and obese patients with asthma-COPD overlap» (О. Nesterovska, G. Stupnytska, O. Fediv, O. Pritulyak )
  • «Adipokines in pathogenesis of chronic obstructive pulmonary disease depending on nutritional status» (О. Nesterovska, G. Stupnytska, O. Fediv).

 

Слід зазначити, що загалом у науковому форумі взяли участь близько 500 делегатів з різних країн Європи та Азії. Учасники мали змогу бути присутніми на лекціях провідних пульмонологів, брати участь в організованих воркшопах. Під час засідань було обговорено питання персоналізованого підходу до лікування актуальних респіраторних захворювань, висвітлено проблеми фенотипуваня та імунотерапії у веденні хворих з бронхіальною астмою та хронічним обструктивним захворюванням легень та раком легень, обговорено сучасні аспекти діагностики та лікування пульмонологічних хворих.

 

Галерея зображень: 
Аспірантка БДМУ взяла участь у міжнародному конгресі у Чехії