В БДМУ відбувся виховний захід до Дня святого Валентина

В БДМУ відбувся виховний захід до Дня святого Валентина

В науковій бібліотеці БДМУ з нагоди Дня всіх закоханих відбувся виховний захід «Світом рухає любов».

Захід відбувся 2017 року в читальному залі №1. Співробітники бібліотеки Світлана Тулевська, Маша Данилова та Наталія Жук розповіли про історію виникнення свята, про традиції святкування Дня Закоханих в інших країнах, зачитали вислови знаних особистостей про любов. Студенти мали можливість взяти участь в розважально-освітніх конкурсах «Кохання з першого погляду», «Знання етикету», «Найкращі компліменти».

Під час проведення конкурсу «Ще раз про кохання» студенти повинні були назвати якомога більше відомих літературних творів про любов. У конкурсі «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я» потрібно було впізнати картини та назвати зображених на них відомих всьому світові закоханих.

Захід відбувався впродовж двох днів, у ньому взяли участь студенти 2 курсу медичного факультету №4 разом с кураторами асистентами кафедри фізіології їм. Я.Д. Кіршенблата Вітою Анцуповою, Євгенією Дудкою та доцентомВіктором Гордієнко й студенти коледжу БДМУ І курсу (спеціальність «Фармація») зі своїм куратором Катериною Купчанко.

У виконанні талановитої молоді – студентів прозвучали поезії В. Сосюри «Так ніхто не кохав», І. Франка «Чому являєшся мені у сні?» Студенти втілили в життя уривок трагедії Шекспіра «Ромео і Джульєта», та фрагмент твору М. Гоголя «Ніч перед Різдвом».

Даний захід був спрямований на виховання у студентів взаємоповаги, людяності, бережливого ставлення один до одного, поваги до справжніх почуттів.

 

Галерея зображень: 
В БДМУ відбувся виховний захід до Дня святого Валентина
В БДМУ відбувся виховний захід до Дня святого Валентина