Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студентка БДМУ здобула бронзову медаль у змаганнях з КАТА

26 листопада у місті Бєлград (Сербія) проходив міжнародний турнір з карате WKF «Belgrade Trophy 2014». Студентка 1 курсу стоматологічного факультету Савчук Альона

гідно представила нашу державу та рідний університет у змаганнях з КАТА у своїй віковій категорії, здобувши бронзову нагороду цього престижного турніру, в якому брали участь представники 12 країн світу. Вітаємо нашу спортивну зірочку, яка, до речі, входить до складу Національної збірної України.
Своїм виступом Альона достойно підтримала свого колеги, студента 17 групи 4 курсу медичного факультету №2 Пую Івана, який влітку цього року завоював звання чемпіона світу з TANG SO DOO-карате, який проходив у Лісабоні (Потругалія).

«Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини»

У Києві 25 вересня 2014 відбулися збори Правління громадської організації «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини» на базі ДП «Клінічний санаторій «Жовтень» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця».

БДМУ нагороджений золотою медаллю на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2014”

Буковинський державний медичний університет нагороджений Золотою медаллю та дипломом у номінації “Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти” на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти –2014”. Таким чином, журі конкурсу високо оцінило впровадження Буковинським державним медичним університ

БДМУ удостоєний Гран-Прі на Міжнародній виставці

Буковинський державний медичний університет нагороджений Гран-Прі у номінації “Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі” на XXV Міжнародній виставці “Освіта і кар’єра–2014”. Таким чином журі конкурсу високо оцінило досягнення університету в становленні та розвитку студентського самоврядування.

Змагання з відкритої першості з боротьби дзюдо

12 березня в Буковинському державному медичному університеті пройшли змагання відкритої першості з боротьби дзюдо.

Крім студентів БДМУ в турнірі брали участь також спортсмени з обласної спортивної школи. Загалом за перемогу боролися 45 учасників в різних вагових категоріях.