БДМУ – у трійці найкращих медичних університетів України за рейтингом Webometrics

БДМУ – у трійці найкращих медичних університетів України за рейтингом Webometric

Оприлюднено світових рейтинг університетів Ranking Web of Universities (Webometrics) за липень 2020 року.

Рейтингує заклади вищої освіти та публікує двічі на рік Лабораторія Кіберметріки Іспанії (CSIC) Міністерства науки і інновацій Іспанії. Варто відзначити, що даний рейтинг Webometrics аналізує показники майже 25 000 університетів світу.

За цим рейтингом Буковинський державний медичний університет посів 3 місце серед медичних університетів та 25 місце серед 317 закладів вищої освіти України. У порівняні з версією рейтингу Webometrics, опублікованого у січні 2020 року, БДМУ істотно покращив свої позиції – на 17 місць.

Розробники рейтингу зауважують, що головним завданням рейтингу є сприяння академічній присутності в Інтернеті, підтримка відкритого доступу, щоб суттєво збільшити передачу наукових та культурних знань у світових університетах. Також автори проекту наголошують, що на відміну від інших рейтингів Webometrics за допомогою незалежного веб-рейтингу та науково-дослідної моделі, опосередковано оцінює всі аспекти діяльності університету: дослідження, академічного, культурного, соціального, спортивного та багатьох інших аспектів.