Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Науковці БДМУ взяли участь в нараді-семінарі з питань діагностики, лікування та профілактики кору

6 лютого 2017 року Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА організовано та проведено нараду-семінар з питань діагностики, лікування та профілактики кору, в якій взяли участь співробітники ВДНЗ України «БДМУ».

Науковцями БДМУ представлені цікаві та актуальні доповіді. Зокрема професор кафедри педіатрії та інфекційних хвороб Лоріна Іванова виступила з доповіддю «Сучасні підходи до діагностики, лікування та профілактики кору у дітей», а доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Юрій Рандюк презентував доповідь присвячену проблемам поширення кору та особливостям його клінічного перебігу.

Наразі даний захід є особливо актуальним, зважаючи на загострення епідемічної ситуації по кору у сусідній  Румунії та наявність сприятливих передумов для виникнення і поширення цієї недуги у Чернівецькій області.

Мета наради-семінару: підвищення рівня знань лікарів первинної ланки надання медичної допомоги населенню з питань ранньої діагностики, тактики ведення, лікування, та профілактики кору.

В роботі наради-семінару прийняли участь науковці БДМУ, головні позаштатні фахівці Департаменту охорони здоров’я ЧОДА, представники ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України», заступники головних лікарів ЛПЗ області, лікарі інфекціоністи, лікарі педіатри та сімейні лікарі.

Галерея зображень:

Викладачі БДМУ взяли участь у тренінг-програмі «Хронічні захворювання»

12 лютого за підтримки Буковинського державного медичного університету було проведено Всеукраїнську тренінг-програму «Хронічні захворювання: профілактика та контроль».

Науковці БДМУ провели цикл конференцій «Університети практичного лікаря»

Кафедрою внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини до Всесвітнього дня серця організовані і проведені три регіональні науково-практичні конференції з циклу «Університети практичного лікаря», в тому числі з міжнародною участю (серед запрошених гостей професор Паоло Голіно (Неаполь, Італія)).

Науковці кафедри судової медицини взяли участь у конференції

Делегація кафедри судової медицини та медичного правознавства ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» у складі: завідувача кафедри, заслуженого лікаря України, д.м.н., проф. Бачинського Віктора Теодосовича, к.м.н., доц. Ванчуляка Олега Ярославовича та ас.