Студенти БДМУ розповідали чернівчанам як діагностувати меланому

Студенти БДМУ розповідали чернівчанам як діагностувати меланому
Щорічно наприкінці квітня в Україні проводяться заходи з нагоди Дня меланоми в рамках міжнародної програми «Євромеланома», які передбачають масове обстеження населення з метою раннього виявлення ознак меланоми, а також поширення інформації щодо причин розвитку, клінічних проявів, методів діагностики та лікування меланоми, яка є найбільш злоякісним новоутворенням шкіри.
 
26 квітня 2018 року доцент кафедри дерматовенерології БДМУ Михайло Перепічка разом зі студентами 4 курсу медичних факультетів №1 та №2 провели акцію для чернівчан «Як діагностувати у себе ознаки меланоми?».  
 
Студентами-гуртківцями кафедри заздалегідь були розроблені буклети з короткою інформацією про поширеність, клінічні прояви та особливості ранньої діагностики меланоми.
 
Майбутні медики роздавали листівки, привертали увагу оточуючих щодо проблеми меланоми та важливості своєчасного виявлення хворих на цю недугу, а доцент кафедри Михайло Перепічка надавав фахові пояснення чернівчанам щодо можливих причин розвитку меланоми, тактики пацієнтів у випадку появи пігментних невусів на шкірі,  шкідливості самолікування, принципів догляду за шкірою з наявністю пігментних невусів.
Середа, 02 травня 2018