Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ розповідали чернівчанам як діагностувати меланому

Щорічно наприкінці квітня в Україні проводяться заходи з нагоди Дня меланоми в рамках міжнародної програми «Євромеланома», які передбачають масове обстеження населення з метою раннього виявлення ознак меланоми, а також поширення інформації щодо причин розвитку, клінічних проявів, методів діагностики та лікування меланоми, яка є найбільш злоякісним новоутворенням шкіри.

26 квітня 2018 року доцент кафедри дерматовенерології БДМУ Михайло Перепічка разом зі студентами 4 курсу медичних факультетів №1 та №2 провели акцію для чернівчан «Як діагностувати у себе ознаки меланоми?».

Студентами-гуртківцями кафедри заздалегідь були розроблені буклети з короткою інформацією про поширеність, клінічні прояви та особливості ранньої діагностики меланоми.

Майбутні медики роздавали листівки, привертали увагу оточуючих щодо проблеми меланоми та важливості своєчасного виявлення хворих на цю недугу, а доцент кафедри Михайло Перепічка надавав фахові пояснення чернівчанам щодо можливих причин розвитку меланоми, тактики пацієнтів у випадку появи пігментних невусів на шкірі,  шкідливості самолікування, принципів догляду за шкірою з наявністю пігментних невусів.
Середа, 02 травня 2018

Студенти БДМУ провели благодійну акцію до Дня спонтанного прояву доброти

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. Вже традицією для студентів медичного факультету №1 Буковинського державного медичного університету стало проведення акції з нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти.17 лютого 2016 року у світі відзначають День спонтанного прояву доброти.

Студенти БДМУ провели Великодню благодійну акцію

У святкові Великодні дні відбулася благодійна акція за участю студентів медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету, під час якої було зібрано кошти для матері-одиначки сироти Дарії Солобчук, яка виховує двох діток Максимка та Яночку.

Студенти БДМУ провели Великодню благодійну акцію в Магалі

Напередодні Великодня студенти БДМУ, куратори, керівники та учасники мистецьких студій палацу «Академічний» відвідали Магальський дитячий будинок-інтернат.

Студенти БДМУ провели День щастя

Всі люди нашої планети прагнуть щастя. Тому у 2012 році ООН проголосила 20 березня – Міжнародним днем щастя, адже саме ця дата є святом весняного рівнодення, що є символом рівності всіх людей, які мають однакові права на щастя.