У БДМУ відбувся Новорічний ранок для дітей

У Палаці «Академічний» 23 грудні відбувся Новорічний ранок для дітей співробітників та студентів.

Діток привітали казкові герої Маша та Ведмідь, Лисичка, Веселі Клоуни, Коза і, звісно, Дід Мороз та Снігуронька. Також маленьким гостям свята подарував музичні номери вокальний ансамбль «Букмед». Всі учасники заходу співали новорічних пісень, декламували вірші, колядували, танцювали та грали в різноманітні ігри. Щирі посмішки стали гарним подарунком для Діда Мороза, натомість і Дідусь привітав діток солодощами та новорічними сувенірами.

Галерея зображень:
У БДМУ відбувся Новорічний ранок для дітей

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.

«З відкритим серцем»

На практичному занятті студенти 2 групи 3 курсу медичного факультету№1 взяли участь в обході завідувача кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини д.мед.н., професора Ю.М. Нечитайла в педіатричному відділенні міської дитячої клінічної лікарні.

«Подарунок від Святого Миколая»

19 грудня відзначають День святого Миколая - покровителя усіх мандрівників і дітей. Свято вважається одним із найбільш шанованих у православному світі.