Студенти БДМУ привітали зі святами мешканців геріатричного пансіонату

16 січня студенти Буковинського державного медичного університету завітали із благодійною акцією до Чернівецького геріатричного пансіонату.

Для мешканців пансіонату майбутні лікарі презентували чудову мистецьку програму – колядки та щедрівки, а також презентували кожному смачні подарунки.

Крім того студентами були закуплені засоби гігієни та необхідні мешканцям установи речі.

У благодійній акції взяли участь вихованці мистецьких студій палацу “Академічний”, представники медичних факультетів №1, №2, №4, стоматологічного та фармацевтичного факультетів.

День Святого Миколая у спеціалізованому будинку-інтернаті села Магала

Напередодні дня Святого Миколая студенти Буковинського державного медичного університету відвідали спеціалізований будинок-інтернат с. Магала, Новоселицького району Чернівецької області.

Консультативні виїзди у навчально-практичні центри

ПЕРВИННА МЕДИКО-САНІТАРНА ДОПОМОГА. Упродовж 4-5 червня співробітники кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету в складі завідувача кафедри, професора Семена Білецького, доцента кафедри Тетяни Казанцевої, доцента кафедри Оксани Петринич, асистента Аліни Соколенко здійснили консультативні виїзди до Навчально-практичних центрів первинної медико-санітарної допомоги БДМУ на базі амбулаторій загальної практики-сімейної медицини в с. Коровія Глибоцького району та с. Бояни Новоселицького району.
Під час виїздів проконсультовано 35 хворих. Надано організаційно-методичну допомогу з питань впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги на первинному рівні.

Святкова коляда

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО! 15 січня студенти Буковинського державного медичного університету – вихованці мистецьких студій палацу “Академічний” – привітали ректора, проректорів, співробітників адміністративного корпусу навчального закладу з Різдвяними святами.

Свято для найменших

У житті будь-якої дитини День Святого Миколая є особливим, адже в цей день кожен малюк очікує на свої подарунки. Для студентів медичного факультету №4 з відділенням молодших медичних та фармацевтичних фахівців уже стало традицією в цей день дарувати дітям радість.