Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти-медики провели вихідні з дітьми воїнів АТО

Чернівецька обласна благодійна організація «Майбутнє України» на чолі з Мартою Левченко запросила на вікенд у Чернівці діток воїнів АТО з Київської області (м. Біла Церква та м. Бородянка). Протягом 15-17 січня семеро дітей та дві дружини героїв АТО знайомилися з містом, буковинськими традиціями та розважалися у супроводі студентів-волонтерів Буковинського державного медичного університету. Три дні гарного настрою, нових вражень, дитячого сміху промайнули миттєво у вирі подій та розваг. Разом з волонтерами дітки ознайомилися з щорічним Фестивалем Маланок 15 січня, покаталися на чарівній кареті, яка очолила захід, відвідали муніципальну бібліотеку ім. А. Добрянського, Чернівецький краєзнавчий музей, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича з екскурсією, спортивно розважалися з керівником обласного спорту Георгієм Мазурашу на «Льодовому майданчику» та у боулінгу, а також зустрілися на святковому «Обіді дружби» з дітьми героїв Чернівецької області.

Співробітники БДМУ підтримали своїх колег в АТО

На підтримку лікарів, що в нелегких умовах залишаються вірними своїй професії в зоні АТО,