Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

24 серпня – День незалежності України

Шановні колеги та студенти! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора та 27-ї річниці Незалежності України!

Це – свята суспільної злагоди і миру, єднання людей в ім'я процвітання рідної країни. Всі ми прагнемо, щоб наша держава завжди була вільною, сильною та величною. До цієї благородної мети ми повинні йти спільно, усвідомлюючи всю відповідальність за сьогодення і майбутнє України. Своєю щоденною працею, прагненням до звершень в економіці, культурі, медицині, спорті тощо ми не тільки піклуємося про власне благополуччя, а й створюємо славу та авторитет своїй країні.

Шановні співробітники та студенти БДМУ, бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

З повагою

Ректор                                                                                  Тарас Бойчук

20 травня – День науки в Україні

Шановні викладачі, аспіранти, молоді вчені та студенти!

Сердечно вітаю Вас з Днем науки в Україні!

24 серпня – День незалежності України Шановні колеги та студенти! Прийміть щирі вітання з нагоди 24-ї річниці Незалежності України!

Ми пишаємося славетною історією, культурними і духовними традиціями нашого народу, який століттями йшов тернистим шляхом до своєї незалежності. Нам випала доля стати учасниками побудови нової держави. Це велика честь і велика відповідальність перед пам'яттю про наших пращурів, перед прийдешніми поколіннями і власною совістю.

БДМУ серед лідерів винахідницької діяльності

Як відомо, в просуванні інновацій велике значення мають патенти.