Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Науковці БДМУ здобули перемоги на медичному форумі у Львові

Науковці БДМУ здобули перемоги на медичному форумі у Львові
26-27 квітня у Львові, на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, відбулась 79-та Загальноуніверситетська наукова конференція студентів та молодих вчених.
 
 Загалом відбулось 21 секційне засідання, в яких активну участь взяли представники Буковинського державного медичного університету. Призове місце за доповідь у секції «Теоретичні дисципліни» посіла Попова Ірина Сергіївна, асистент кафедри гістології, цитології та ембріології, а також аспірант кафедри судової медицини та медичного правознавства Сивокоровська Анастасія Степанівна – за наукову доповідь у секції «Клінічна патологія».
 
Під час конференції учасники мали змогу відвідати майстер-клас «Базові навички лапароскопії»; майстер-класи від студентів Wyzsza Szkola Planowania Strategiczneho «Екстрена допомога при політравмі підручними засобами» та «Медичні рятувальні дії під час терористичного акту з великою кількістю потерпілих», “Advanced Cardio Life Support (ACLS)”.
 
Паралельно з конгресом відбулись 18th International conference of medical sciences for students and young scientists з теоретичними та клінічними секціями.
Субота, 05 травня 2018
Більше новин БДМУ: 

Школа молодого викладача БДМУ

На кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб відбулося відкрите заняття для слухачів Школи молодого викладача.

Школа молодого викладача в БДМУ

Згідно плану роботи “Школи молодого викладача” 14 квітня на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти проведено відкрите практичне заняття з дисципліни “Догляд за хворими (практика)” зі студентами 21 групи 2 курсу медичного факультету №2, на якому були присутні в.о.

Щира вдячність

Студентами та викладачами Буковинського державного медичного університету 20 та 21 лютого 2014 року були зібрані кошти на медикаменти для постраждалих у Києві на суму 15 342 гривні.

Що таке кохання?

Що таке кохання?
Середа, 14 лютого 2018
З недавніх пір 14 лютого у нас відзначають День Святого Валентина – День закоханих. У цей день закохані можуть ще раз підкреслити свою любов і висловити її один одному, а одинаки – знайти свою половинку.