Науковці БДМУ здобули перемоги на медичному форумі у Львові

26-27 квітня у Львові, на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, відбулась 79-та Загальноуніверситетська наукова конференція студентів та молодих вчених.

Загалом відбулось 21 секційне засідання, в яких активну участь взяли представники Буковинського державного медичного університету. Призове місце за доповідь у секції «Теоретичні дисципліни» посіла Попова Ірина Сергіївна, асистент кафедри гістології, цитології та ембріології, а також аспірант кафедри судової медицини та медичного правознавства Сивокоровська Анастасія Степанівна – за наукову доповідь у секції «Клінічна патологія».

Під час конференції учасники мали змогу відвідати майстер-клас «Базові навички лапароскопії»; майстер-класи від студентів Wyzsza Szkola Planowania Strategiczneho «Екстрена допомога при політравмі підручними засобами» та «Медичні рятувальні дії під час терористичного акту з великою кількістю потерпілих», “Advanced Cardio Life Support (ACLS)”.

Паралельно з конгресом відбулись 18th International conference of medical sciences for students and young scientists з теоретичними та клінічними секціями.
Субота, 05 травня 2018

Школа молодого викладача БДМУ

На кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб відбулося відкрите заняття для слухачів Школи молодого викладача.

Школа молодого викладача в БДМУ

Згідно плану роботи “Школи молодого викладача” 14 квітня на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти проведено відкрите практичне заняття з дисципліни “Догляд за хворими (практика)” зі студентами 21 групи 2 курсу медичного факультету №2, на якому були присутні в.о.

Щира вдячність

Студентами та викладачами Буковинського державного медичного університету 20 та 21 лютого 2014 року були зібрані кошти на медикаменти для постраждалих у Києві на суму 15 342 гривні.

Що таке кохання?

Середа, 14 лютого 2018
З недавніх пір 14 лютого у нас відзначають День Святого Валентина – День закоханих. У цей день закохані можуть ще раз підкреслити свою любов і висловити її один одному, а одинаки – знайти свою половинку.