Науковці БДМУ здобули перемоги на медичному форумі у Львові

Науковці БДМУ здобули перемоги на медичному форумі у Львові
26-27 квітня у Львові, на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, відбулась 79-та Загальноуніверситетська наукова конференція студентів та молодих вчених.
 
 Загалом відбулось 21 секційне засідання, в яких активну участь взяли представники Буковинського державного медичного університету. Призове місце за доповідь у секції «Теоретичні дисципліни» посіла Попова Ірина Сергіївна, асистент кафедри гістології, цитології та ембріології, а також аспірант кафедри судової медицини та медичного правознавства Сивокоровська Анастасія Степанівна – за наукову доповідь у секції «Клінічна патологія».
 
Під час конференції учасники мали змогу відвідати майстер-клас «Базові навички лапароскопії»; майстер-класи від студентів Wyzsza Szkola Planowania Strategiczneho «Екстрена допомога при політравмі підручними засобами» та «Медичні рятувальні дії під час терористичного акту з великою кількістю потерпілих», “Advanced Cardio Life Support (ACLS)”.
 
Паралельно з конгресом відбулись 18th International conference of medical sciences for students and young scientists з теоретичними та клінічними секціями.
Субота, 05 травня 2018