Наукова робота студента БДМУ отримала грант Європейської академії

Упродовж 7-11 червня у м. Копенгаген (Данія) відбувся черговий Конгрес Європейської академії клінічної імунології та алергології (The European Academy of Allergy and Clinical Immunology 2014 Annual Congress). У роботі взяли участь більше 8000 представників із106 країн світу.

Досягнення наукової школи Буковинського державного медичного університету були представлені 5 доповідями. Презентація на тему "Immune and metabolic disorders in obese patients with hepatic steatosis and hypertension: contribution of PPAR-gamma 2 Pro12Ala and ACE I/D genes polymorphisms" підготовлена та представлена Андрієм Сидорчуком, студентом ІІІ курсу медичного факультету №1

під керівництвом Оксани Кушнір старшого викладача кафедри гігієни та екології (завідувач – професор Леонід Власик) – отримала грант від Європейської академії клінічної імунології та алергології (EAACI Junior Members Scholarship). Результати участі у роботі Конгресу Європейської академії клінічної імунології та алергології яскраво засвідчують потужний науковий потенціал БДМУ.

Українська делегація була представлена науковцями з Києва, Харкова, Вінниці, Сімферополя, Полтави та Чернівців.

Європейськa студентськa конференція “Трансплантація та імплантація”

17-20 вересня в клініці Шаріте, лікарні Вірхова м. Берліна проводилась 23-я Європейська студентська конференція “Трансплантація та імплантація”. В роботі конференції приймали участь представники студентської молоді з багатьох країн: України, Росії, Білорусії, Румунії, Болгарії, Бельгії, Індонезії.

Міносвіти пропонує врегулювати питання студентської мобільності

Профільне міністерство запрошує громадськість до обговорення проекту положення про академічну мобільність українських студентів.

Студенти БДМУ подарували дітям книги

Упродовж першого тижня квітня в Буковинському державному медичному університеті проходила благодійна акція “Подаруй дитині книгу”, приурочена до Міжнародного дня дитячої книги.

Мета даної акції полягає у пропагуванні читання серед дітей та в формуванні високих моральних якостей майбутнього лікаря.

Студентка БДМУ отримала Гран-Прі на Міжнародному конгресі у Польщі

Краків щорічно гостинно запрошує студентів з усієї Європи на Міжнародний студентський медичний науково-практичний конгрес на базі Ягеллонського університету. Цього року БДМУ представляла студентка 4-го курсу медичного факультету№2 Ірина Попова.