БДМУ отримав гран-прі на Міжнародній виставці

БДМУ отримав гран-прі на Міжнародній виставці

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет»презентував свої досягнення на ІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «ЗНО-2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном».

Виставка відбулася за активної підтримки Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України, Загальнонаціональної програми «Людина року», Національної академії педагогічних наук України, Київської міської державної адміністрації, Національної академії наук України, Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, Профспілки працівників освіти і науки України та інших урядових організацій.

Упродовж трьох днів роботи форуму педагоги, науковці, фахівці та відвідувачі мали можливість спілкуватися з представниками навчальних закладів, обмінятися досвідом педагогічної практики, ознайомитися з сучасними технологіями навчання. Старшокласники та їхні батьки отримали інформацію щодо вступу у вітчизняні та закордонні заклади освіти.

Наш навчальний заклад представляли доценти Тарас Кметь, Олександр Гараздюк та Сергій Сажин, які ознайомили відвідувачів форуму з досягненнями колективу, участю університету в міжнародних проектах, продемонстрували роботу «Електронного журналу успішності», серверу дистанційного навчання, «Інформаційного центру абітурієнта».

За багаторічну плідну працю колективу зі встановлення та розвитку міжнародних відносин, активну участь у міжнародних проектах та інноваційні розробки БДМУ нагороджений Гран-Прі у номінації «Лідер інновації у розвитку міжнародної співпраці та презентації національної освіти у світовому та європейському освітньо-науковому просторі».

Від імені ректорату щиро вітаємо викладачів, співробітників та студентів із високою нагородою!

 

Галерея зображень: 
БДМУ отримав гран-прі на Міжнародній виставці
БДМУ отримав гран-прі на Міжнародній виставці
БДМУ отримав гран-прі на Міжнародній виставці