Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

У Коледжі БДМУ провели гру для тих, хто любить хімію

На кафедрі медичної та фармацевтичної хімії для студентів Коледжу БДМУ проведено інтелектуально-розважальну гру викладачем Катериною Купчанко та доцентом кафедри медичної та фармацевтичної хімії О. О. Перепелицею.

В «Грі для тих, хто любить хімію» брали участь дві команди «Протончики» та «Піпетки» - студенти Коледжу БДМУ спеціальності «Фармація».

Кожна із команд брала участь у таких конкурсах: «Привітання», «Розминка», «Конкурс капітанів», «Домашнє завдання». Учасники проявляли високу артистичність, музикальність, кмітливість, кумедність. Оцінювали виступи команд викладачі кафедри медичної та фармацевтичної хімії. Переможцем гри стала команда «Піпетки» (1 курс, 4 група, спец. «Фармація», 11 кл.).

Галерея зображень:
У Коледжі БДМУ провели гру для тих, хто любить хімію

Студенти провели благодійні змагання зі складання пазлів

11 червня з ініціативи студдекана медичного факультету №2 Дмитра Косована, за підтримки студентів та сприяння декана факультету Володимира Глубоченка було проведено акцію «Склади пазл мрії».