Студентка БДМУ здобула срібну нагороду

У середині лютого 2015 року на території Садгірського лісництва відбулась зимова першість Чернівецької області зі спортивного орієнтування.

Перший день відзначився більш довгими дистанціями в заданому напрямку, а хороша погода та чистий ліс дозволили спортсменам показати високі швидкості на дистанціях. Другий день проходив за іншою програмою - "Маркування". Тут всі учасники в групі долали однакову дистанцією та самі визначали на карті де стоять контрольні пункти. У напруженій боротьбі студентка БДМУ Оробець Антоніна (2 курсу коледжу БДМУ спеціальність «Сестринська справа») стала переможницею змагань у категорії «Ж-18». У другий день змагань Антоніна здобула срібну нагороду.

ІV Обласні спортивні ігри із дзюдо серед вищих навчальних закладів

Збірна команда Буковинського державного медичного університету з дзюдо успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проходила 19 березня 2014 року.

ІV Обласні спортивні ігри чоловічих команд з баскетболу

5 березня у спортивному комплексі транспортного коледжу пройшли ігри ІV Обласних спортивних ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

В БДМУ пройшли ІV Обласні спортивні ігри з баскетболу

17 березня у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання ІV Обласних спортивних ігор з баскетболу серед жіночих команд.

В БДМУ пройшли змагання з жіночого футболу

9 квітня у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання першості університету з футзалу серед жінок. Жіночий футбол останніми роками здобув надзвичайну популярність та потужний розвиток в університеті.