Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти-медики провели ранкову зарядку

За ініціативи студентів Буковинського державного медичного університету 1 квітня о 08.00 на площі Філармонії відбулася ранкова зарядка «За здоровий спосіб життя» з нагоди Всесвітнього Дня Здоров'я.

Ранкову гімнастику провів майстер спорту, член національної збірної України з легкої атлетики Ібрагімов Еміль.

У заході взяли участь понад 100 студентів та викладачів БДМУ. Радісно, що до заходу долучилися студенти інших навчальних закладів, школярі та мешканці міста. Підтримали акцію: міське управління освіти, регіональне відділення комітету фізичного виховання та спорту МОН України, обласна рада ФСТ «Спартак», обласне відділення НОК України та обласний центр «Спорт для всіх», Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця». Сподіваємося, що дана акція стане традиційною для Чернівців.

Благодійна акція від студентів БДМУ

22 грудня напередодні новорічних свят студенти 1 групи 4 курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» Буковинського державного медичного університету

В БДМУ обговорили питання академічної мобільності студентів

Сьогодні академічна мобільність студентів стала невід’ємною складовою освіти. Участь у програмах академічної мобільності дає студентам можливість долучатися до навчально-дослідницьких програмам, випробувати себе в іншій системі організації вищої освіти, одержати додаткові знання, набути професійного досвіду, ознайомитися з культурою іншої країни, розширити світогляд тощо.

Викладач БДМУ виступила з доповіддю перед студентами Університету Сент-Галлен

24 березня викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надя Бурейко виступила з доповіддю про міфи в історії України

До Всесвітнього дня хворого

Хворіти - неприємна справа. Багато хто з нас хворів раніше, або відчуває всю підступність хвороби на собі зараз.