Творча молодь БДМУ зустрілась із знаними українськими поетами

Творча молодь БДМУ зустрілась із знаними українськими поетамиТворча молодь БДМУ зустрілась із знаними українськими поетами.

ПОЕТИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ. Уже вчетверте у Чернівцях відбувається поетичний фестиваль імені Тараса Мельничука – лауреата Шевченківської премії, поета, знаного в усьому світі. Організатором фестивалю та ведучим літературних читань у Буковинському державному медичному університеті став Мирослав Лазарук – директор меморіального музею В. Івасюка, письменник.

28 квітня знані поети з різних областей України відвідали Чернівці, зустрілись із творчими студентами факультетів університету, учасниками поетичного клубу палацу “Академічний” та викладачами Буковинського медуніверситету в стінах історико-медичного музею БДМУ. На святі були присутні проректор з виховної роботи Ніна Зорій, головні куратори факультетів, викладачі кафедри суспільних наук та українознавства – Лариса Шутак та Антоніна Аністратенко.

Справжньою подією став виступ Василя Герасимюка, лауреата Шевченківської премії, який презентував читачам нову книгу “Кров і легіт”, видану в нашому місті у видавництві “Букрек”.

Також до слова був запрошений директор музею Ольги Кобилянської та відомий чернівецький поет, автор Івасюкової пісні “Відлуння твоїх кроків” Володимир Вознюк. Свої поезії читали М. Люткевич (м. Львів), В. Палинський (м. Львів), В. Кричан (м. Київ), видатна письменниця та літурознавенць С. Майданська. Спогад про Тараса Мельничука озвучив Р. Кримлюк (м. Делятин), зі своєю поезією виступив знаний в Україні художник та скульптор В. Андрушко (м. Коломия).

У залі панувала надзвичайно тепла й невимушена атмосфера. Студенти-медики жваво реагували на поезію про кохання, родинні стосунки, боротьбу добра і зла і щиро співпереживали, коли звучала громадянська лірика, співзвучна реаліями сьогодення.

Вважаємо, що такі заходи збагачують студентів духовно, роблять їх щирішими, добрішими, вчать мислити і міркувати.

В БДМУ вшанували пам’ять Володимира Івасюка

4 березня в БДМУ відбулося урочисте покладання квітів до меморіальної дошки видатного поета і композитора Володимира Івасюка з нагоди 65-річниці від його Дня народження.

Всесвітній день поезії

З нагоди 200-річчя від дня народження генія українського народу Т. Шевченка та з нагоди Всесвітнього дня поезії в приміщенні Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка відбулась презентація книжково-ілюстративної виставки “Слово Шевченка живе і вічне”.

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

благодійна акція “Серце до серця”

24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.

Конкурс на кращу листівку до Дня студента

Є в морозному січні радісний день, наповнений якимось весняним настроєм. Це 25 січня – Тетянин день – День всіх студентів.Перший раз це свято відзначали у 1755 р. Проходили роки. Студенти ставали лікарями, адвокатами, учителями, письменниками. Але Тетянин день не забувався і не змінювався.