Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Всесвітній день вишиванки відзначили в БДМУ

Вишиванка – незмінний символ України. День вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні традиції українського народу.

Студенти БДМУ долучилися до загальнообласного флешмобу «Вишиванка – одяг вільних». Захід відбувся на Соборній площі міста. Десятки людей – молодь та старше покоління буковинців разом виконали Державний гімн України, тримаючи у руках фотокартки наших співвітчизників, що не зрадили свою країну та власні переконання і за це були засуджені.

Які б складні часи не переживав український народ, але любов до вишиванки у нього ніколи не згасала. За допомогою нитки і голки українські майстрині створювали і створюють унікальні зразки упізнаваного у всьому світі українського вбрання.

Галерея зображень:
Всесвітній день вишиванки відзначили в БДМУ