День Захисників та Захисниць України!

День Захисників та Захисниць України!

Сьогодні поєдналися знакові для нас свята – День захисників та Захисниць України, Покрова Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.
Нині ми пошановуємо Героїв, котрі тримають небо та мир нашої держави. Низько кляняємося всім Захисникам та Захисницям за їх подвиг. Допоки є ви – ми відчуваємо безпеку та впевненість у майбутньому. На сьогодні Захисник України – це символ свободи усього світу, це гордість, повага, сила та честь.
Ми бережемо пам’ять та щоденно молимося за тих Захисників та Захисниць, які віддали життя за свою Україну, за спокій та мир рідної Батьківщини.
Козацька звитяга, примножена нинішніми Захисниками, дає нам надію на перемогу, на вільне демократичне майбуття та щасливе життя України.
Дякуємо Вам, дорогі воїни. Від імені всієї медичної родини Буковинського державного медичного університету вітаємо Вас зі святом, прагнемо Вашого якнайшвидшого повернення до домівок та родин. Нехай Мати Божа покриває Вас опікою та береже щохвилинно.
Разом до перемоги та мирного майбутнього! Слава Україні! Героям слава!


Щиро в.о. ректора закладу вищої освіти                                                                          Оксана АНДРІЄЦЬ