Молоді науковці та студенти БДМУ взяли участь у Міжнародних форумах

Упродовж 11-14 травня 2017 року у м.Софія (Болгарія) відбувся Міжнародний конгрес медичних наук для студентів та молодих лікарів «International Congress of Medical Sciences (ICMS)»,

а 12-15 травня у м.Скоп’є (Македонія) – 40-ий Міжнародний науково-медичний конгрес та Південно-Східний Європейський саміт для резидентів і молодих лікарів «40th International Medical Scientific Congress & 1st South-East European Summit for Residents and Young Doctors».

БДМУ на зазначених наукових форумах представляли студенти Тофан Богдан (5 курс, 14 група, спеціальність «Лікувальна справа»), Йосипенко Владислав (5 курс, 19 група, спеціальність «Лікувальна справа»), Харченко Каріна, Харченко Аліна (5 курс, 21 група, спеціальність «Лікувальна справа», студенти 26 групи 5 курсу: Стрихарчук Антоніна, Шевчук Юлія, Гідора Сергій, молоді лікарі Запотічна Анастасія, Ільченко Марія та Голояд Ольга, а також співробітники університету ас., к.мед.н. Власова К.В., ас., к.мед.н., Власова О.В., доц., к.мед.н. Оленович О.А., ас., к.мед.н, Козловська І.М., к.мед.н. Мандрик О.Є. які взяли участь у проведеному вперше Південно-Східному Європейському саміті для резидентів і молодих лікарів (Македонія).

Під час роботи симпозіумів студенти та науковці БДМУ мали можливість відвідати низку майстер-класів, прослухати корисні лекції, прочитані науковцями університетів різних країн, ознайомитись з досягненнями науковців, поспілкуватись з колегами з-понад 20 держав Європи та світу і, звичайно ж, представити власні дослідження.

Учасники наукових форумів з різних країн з цікавістю сприйняли доповіді представників БДМУ. Виступ доцента Оленович О.А. визнаний кращою постерною доповіддю саміту.

Галерея зображень:
Молоді науковці та студенти БДМУ взяли участь у Міжнародних форумах

Студенти БДМУ взяли участь у VII міжнародному пленері Національного студентського союзу

VIІ міжнародний пленер органів студентського самоврядування

Упродовж 22-29 серпня в с. Коблеве Миколаївської області проходив VII міжнародний пленер Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, академічних прав та соціального захисту студіюючої молоді. Делегатами від Буковинського державного медичного університету стали студенти Юлія Любеля, Анна Рибарчук, Наталія Максимчук та Юрій Саркісов.

Студенти БДМУ взяли участь у конференції у м. Лейден

Студенти БДМУ взяли участь у 9-й міжнародній студентській конференції The Leiden International Medical Student Conference (LIMSC), що проходила з 11 по 15 березня на базі Медичного університетського центру м. Лейден.

Студенти БДМУ здобули перемогу у науковій конференції у Львові

Упродовж 26-28 квітня 2017 року у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького проходила 78-а загальноуніверситетська наукова конференція студентів і молодих учених з міжнародною участю.