100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Студенти провели просвітницьку акцію про здоровий спосіб життя

Студенти провели просвітницьку акцію про здоровий спосіб життя

До Всесвітнього дня здоров'я студенти 29 групи 5 курсу медичного факультету №2

(спеціальність «Лікувальна справа», куратор – к.мед.н., асистент кафедри внутрішньої медицини Безрук Т.О.) долучилися до просвітницької акції, присвяченій основним засадам здорового способу життя і боротьбі з поширенням актуальних захворювань сьогодення серед жителів міста Чернівці. Щорічно, 7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. Вперше святкування відбулося в 1950 році. Вже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань. Щороку для офіційних заходів, присвячених дню здоров'я, обирається окрема тема: активність життя, захист вагітності, вплив клімату на здоров'я людини, медична допомога людям, постраждалим у результаті надзвичайних ситуацій тощо. Всесвітній день здоров'я також акцентує увагу на медичних проблемах, які стають предметом обговорення лікарів усього світу.

Більше новин БДМУ: 

Благодійна акція від студентів БДМУ

22 грудня напередодні новорічних свят студенти 1 групи 4 курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» Буковинського державного медичного університету

В БДМУ буковинців навчатимуть надавати першу долікарську допомогу

В БДМУ буковинців навчатимуть надавати першу долікарську допомогу

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти охочим будуть проводити навчальні заняття щодо надання першої медичної долікарської допомоги. Потреба у таких курсах виникла у зв’язку з численними проханнями жителів нашого краю.

В БДМУ проведено психологічні тренінги для представників студентського самоврядування

В рамках ІІ Симпозіуму “Студентське самоврядування як один з елементів розвитку громадянського суспільства” було проведено психологічні тренінги для учасників симпозіуму.