Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти-медики привітали з Різдвом маленьких пацієнтів

11 січня 2016 року напередодні Різдва Христового до Чернівецького обласного центру медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи завітали багато поважних гостей. За ініціативи директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксани Андрієць пацієнтів Центру відвідала делегація керівників системи охорони здоров’я області у складі: заступника директора Департаменту ОЗ – начальника управління організації та розвитку лікувально-профілактичної допомоги населенню Марії Поліщук, головного лікаря Хотинського центру первинної медико-санітарної допомоги Юрія Пасічника, головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги «Роша» Анатолія Мимки та студентів Буковинського державного медичного університету. Під час візиту гості привітали дітей та їхніх батьків з прийдешніми Різдвяними святами і передали закладу гостинці для його пацієнтів, а на завершення студенти-медики подарували присутнім колядки.

Благодійна акція “Різдвяний передзвін”

Різдвяні свята – час радості, посмішок та подарунків під акомпанемент колядок та щедрівок. У ці святкові дні, серця людей переповнюються любов’ю, миром та щастям. На жаль, не кожен має змогу відчути дух Різдва, а особливо ті, хто залишився самотнім, один на один зі своїми проблемами. Тому, щоб подарувати таким людям тепло сердець та хороший настрій, студентами медичного факультету № 1 було організовано акцію “Різдвяний передзвін”.