В БДМУ проведено “круглий стіл” присвячений першій Конституції України

Конституція Пилипа Орлика є однією з перших у світі конституцій, яка була прийнята у Бендерах на зборах козацтва 5 квітня 1710 року. В історії вона залишилася, як оригінальна правова пам’ятка. Такий документ правового характеру вперше в Європі обґрунтовував можливість існування парламентської демократичної республіки.

З цієї нагоди співробітниками кафедри суспільних наук та українознавства проведено низку заходів: старший викладач Лідія Потапова прочитала міні-лекцію студентам сестринсько-фармацевтичного факультету, а зі студентами стоматологічного факультету проведено “круглий стіл “Конституція Пилипа Орлика – перша конституція у світі” за участю в.о. завідувача кафедри, д. істор. н. Антонія Мойсея.

БДМУ серед лідерів винахідницької діяльності

Як відомо, в просуванні інновацій велике значення мають патенти.

Бережімо життя та мир на планеті Земля

Як невід’ємна частина загальнолюдської культури, екологічна культура формується на основі екологічної освіти молоді, виховання екосистемного мислення, тобто, погляду на природу, як на цілісну живу оболонку Землі та людину, як її складову.

День боротьби з онкологічними захворюваннями: розвіювання міфів

4 лютого до Всесвітнього дня боротьби з онкологічними захворюваннями у комунальній медичній установі “Міська поліклініка №1” відбулася науково-практична конференція за участі науковців кафедр гігієни та екології, сімейної медицини, фтизіатрії та пульмонології Буковинського державного медичного університету, представників Чернівецького обласного о

Знати і контролювати свій артеріальний тиск – життєво необхідно

ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА. 10 червня співробітники кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб провели профілактичну акцію серед студентів університету стосовно артеріальних гіпертензій. У гуртожитку №3 студенти прослухали лекцію доцента Наталії Бачук-Понич “Первинна та вторинна профілактика артеріальної гіпертензії”.