Для молодих лідерів провели тренінг особистісного зростання

4 березня у рамках проекту студентського самоврядування Школа лідера,

яка проводиться на базі кафедри психології та соціології БДМУ, був проведений тренінг «Чи знаєш ти себе?», спрямований на саморозкриття, підвищення рівня самооцінки та формування здатності до самоаналізу. Тренінг особистісного зростання був проведений викладачем Павлюк О. І. та передбачав набуття учасниками Школи лідера навичок та вмінь ефективної взаємодії у спілкуванні, демонстрації можливостей використання креативності при вирішенні життєвих проблем, а також при досягненні особистих і професійних цілей. Також тренінгове заняття мало на меті підвищення рівня самооцінки учасників через отримання позитивного зворотного зв’язку і набуття впевненості в собі та досягнення процесу саморозкриття через створення власного психологічного портрету.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

Школа лідера БДМУ

Здійснено набір слухачів у «Школу лідерів» Буковинського державного медичного університету. Проект «Школа лідерів» - це програма інтерактивних занять, заснована при студентській раді БДМУ, розроблена з метою розвитку якостей, навичок і умінь лідера студентського середовища.

Школа молодого викладача

Згідно плану роботи “Школи молодого викладача” 20 березня на базі кафедри дерматовенерології Буковинського державного медичного університету