Шановні колеги, студенти, ветерани!

Щиросердно вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги!

У ці дні ми завжди відчуваємо світлу радість, гордість за наш народ та, водночас, гіркий сум за тими, хто поліг смертю хоробрих. Нелегкою ціною дісталась ця Перемога. Немає жодної родини, якої б не торкнулося страшне лихо війни. Знаючи, якою ціною здобуто мир, низько схиляємо голови перед всіма жертвами війни та військових злочинів, захоплюємося мужністю і героїзмом воїнів, що віддали своє життя заради майбутніх поколінь.

Ми вдячні захисникам усіх поколінь, які присвятили себе служінню Україні. Адже нині наші військовослужбовці мужньо і самовіддано захищають територіальну цілісність країни.

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! Щиро дякуємо Вам за ту самопожертву, на яку Ви пішли заради нас! Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

Шановні колеги та студенти, наш незмінний обов’язок – бути гідними героїчного подвигу, величі духу й самовідданості старшого покоління. Пам'ять живе у добрих справах, спрямованих на добробут і процвітання. Бажаю Вам добра, злагоди, незламної віри і мирного неба!

Ректор                                                      Тарас Бойчук

У Чернівцях відбудеться низка заходів з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Європі. 8 травня о 12.30 проведуть урочисте покладання квітів до пам’ятника воякам Буковинського куреня. 9 травня о 9.00 відбудеться покладання квітів до могил воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні на Центральному кладовищі Чернівців. О 10.00 на Соборній площі міста буде організовано урочисте покладання вінків та квітів до Монумента Перемоги за участю керівників області та міста, представників ветеран­ських організацій, громадсько-політичних об`єднань та небайдужих чернівчан. Об 11.00 відбудеться покладання квітів та вінків до Меморіалів у районах міста. О 12.00 у Літньому театрі Центрального парку культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка відбудеться урочистий концерт.

За інформацією офіційного веб-порталу Чернівецької міської ради

Представники БДМУ взяли участь в урочистостях з нагоди Дня пам’яті та примирення

З нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемогистуденти й професорсько-викладацький склад Буковинського державного медичного університету долучилися до урочистостей, які були проведені у місті.

Студенти і викладачі вшанували пам'ять жертв війни в Україні

2 червня відзначають День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Студенти і викладачі вшанували пам’ять жертв політичних репресій

17 травня з ініціативи обласного Товариства політв’язнів та репресованих за підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації відбулись заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв політичних репресій,