На кафедрі соціальної медицини провели заходи до Дня боротьби з хворобою Паркінсона

На кафедрі соціальної медицини провели заходи до Дня боротьби з хворобою Паркінсона

На кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я Буковинського державного медичного університету доц. Е.Ц. Ясинською та доц. І.В. Навчуком було проведено низку заходів зі студентами 4 курсу медичних факультетів №1, 2.

Студентам прочитана міні-лекція на тему: «Боротьба з хворобою Паркінсона» з метою підвищення інформованості студентів про захворювання Паркінсона і навчання надавати підтримку хворим паркінсонізмом та їх сім’ям. Також відбулося обговорення студентських доповідей на тему: «Профілактика хвороби Паркінсона». Доц. Ясинська Е.Ц. підкреслила, що майбутні лікарі повинні навчати хворих ретельно дотримуватися рекомендацій у відношенні до терапії і способу життя. Це дозволить максимально зберегти соціальну активність та підтримувати гідний рівень життя. Доц. Навчук І.В. наголосив, що людям з хворобою Паркінсона бажано максимально довго займатися активною професійною діяльністю для сповільнення розвитку депресії та інших проблем.

Головна мета проведених заходів – навчити студентів інформувати суспільство про хворобу Паркінсона, вміти надавати психологічну та моральну підтримку хворим парксонізмом та їх сім’ям.