Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

В БДМУ відзначили Міжнародний день мови

Міжнародний день рідної мови – день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.

Оскільки з 6000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення, ЮНЕСКО прагне підтримувати мову як ознаку культурної приналежності особи. Окрім того, організація вважає, що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.

Щорічне відзначення цього дня використовується для скерування уваги на меншини з менш ніж 10000 осіб, які активно розмовляють рідною мовою.

З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови, 21 лютого 2017 року на кафедрі суспільних наук та українознавства зав. кафедри, проф. Мойсей А.А., ст. викл. Потапова Л.Б., викл. Аністратенко А.В. та викл. Андрієць В.І. разом з студентами медичного факультету №3 (54 гр.), студентами коледжу БДМУ (спеціальність «Сестринська справа» та «Фармація») та медичного факультету №4 (3, 4 гр.) (спеціальність «Сестринська справа») проведено круглий стіл на тему: «Мова – духовна святиня народу».

На святі студенти читали поезії англійською, румунською, українською мовами, мовою хінді та урду.

В заході взяли участь доценти: Ткач А.В., Навчук Г.В., Шутак Л.Б.

Галерея зображень:
В БДМУ відзначили Міжнародний день мови

В БДМУ відзначили День рідної мови

Щороку 21 лютого ми відзначаємо важливе для духовного становлення кожної людини свято – Міжнародний день рідної мови.