Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студенти БДМУ здобули перемогу в мистецькому конкурсі

Середа, 07 березня 2018
6 березня у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» вже дев’ятий  раз відбувся обласний фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців.

Серед різноманіття щирого слова, яскравої гамми музики, гармонійності художніх образів та креативної молоді вирізнились і студенти-медики.

Ольга Сливка, студентка медичного факультету №4, спеціальність «сестринська справа» (бакалавр) посіла І місце серед талановитої. А Олександр Мельник, студент медичного факультету №4, спеціальність «Педіатрія» став абсолютним переможцем конкурсу та отримав найвищу нагороду Гран-Прі.

Від імені ректорату щиро вітаємо переможців і бажаємо тільки приємних мелодій для душі.

Викладачі БДМУ взяли участь в BukScienceDays.Spring-2017

19 травня 2017 року в рамках святкування Дня науки в Україні у Чернівцях пройшов загальноміський фестиваль-виставка "BukScienceDays.Spring-2017".

Викладачі БДМУ взяли участь в конференції щодо елімінації кору та краснухи в Україні

Впродовж 21-22 лютого 2017 року у м. Києві за підтримки ВООЗ відбулася міжнародна конференція «Елімінація кору і краснухи в Україні: виклики та шляхи вирішення».

Викладачі БДМУ взяли участь в Міжнародному конгресі судових медиків

Упродовж 30серпня – 4 вересня 2016 року делегація викладачів Буковинського державного медичного університету у складі доцента кафедри судової медицини та медичного правознавства Олега Ванчуляка, асистента кафедри Марти Гараздюк та доцента кафедри внутрішньої медицини Олександра Гараздюка взяли участь у 95-му щорічному конгресі асоціації судових медиків ФРН, який відбувся у м.

Викладачі БДМУ взяли участь в методичному семінарі-нараді в Івано-Франківську

Впродовж 22-23 травня 2017 року професорсько-викладацький склад гуманітарних кафедр в системі ВНЗ МОЗ України (понад 50 учасників з 14 медичних ВНЗ України) зустрівся на нараді щодо актуальних проблем викладання української мови як іноземної.