Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ здобули перемогу в мистецькому конкурсі

Середа, 07 березня 2018
6 березня у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» вже дев’ятий  раз відбувся обласний фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців.

Серед різноманіття щирого слова, яскравої гамми музики, гармонійності художніх образів та креативної молоді вирізнились і студенти-медики.

Ольга Сливка, студентка медичного факультету №4, спеціальність «сестринська справа» (бакалавр) посіла І місце серед талановитої. А Олександр Мельник, студент медичного факультету №4, спеціальність «Педіатрія» став абсолютним переможцем конкурсу та отримав найвищу нагороду Гран-Прі.

Від імені ректорату щиро вітаємо переможців і бажаємо тільки приємних мелодій для душі.