Студенти БДМУ матимуть можливість стажуватися в Нью-Мексико

Співпраця між БДМУ та університетом Нью-Мексико

 
Упродовж 5-10 вересня у Буковинському державному медичному університеті з офіційним візитом перебувала виконавчий директор суспільного здоров’я штату Нью-Мексико (США), асистент директора центру суспільно-психічного здоров’я, професор психіатрії, сімейної та суспільної медицини  університету Нью-Мексико – Хелена Сільверблатт.
 
Професор Хелена Сільверблатт зустрілася із т.в.о ректора БДМУ професором Олександром Іващуком. На зустрічі було обговорено умови співпраці двох ВНЗ щодо двостороннього академічного обміну студентами, адже нещодавно було підписано угоду про співпрацю між БДМУ та університетом Нью-Мексико.
 
Хелена Сільверблат розповіла, що керівництво університету Нью-Мексико зацікавлене у співпраці із Буковинським державним медичним університетом. Відзначимо, що університет Нью-Мексико співпрацює з багатьма провідними вищими навчальними закладами світу, студенти старших курсів яких проходять в університеті Нью-Мексико стажування терміном чотири тижні.
 
Також на зустрічі було обговорено питання стосовно проведення он-лайн лекцій та відео-конференцій між університетом Нью-Мексико та БДМУ, питання щодо залучення фахівців з обох університетів на післядипломному етапі навчання.